Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért hangsúlyoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért hangsúlyoz olyanokat nekem hogy vmi az ő ötlete volt, vagy azt ő fizette, vagy ő haragszik e, stb?

Figyelt kérdés

Bővebben:


Mivel karikor nem tudott jönni egyik rokonunkhoz igy irtam neki hogy x kisgyereknek nagyon bejött a játek amit együtt vettunk. Erre a válasza: "akkor jo ötletem volt"

Valójában az én ötletem volt mert tudom mit szeret a kicsi, rosszul emlékezett, de egy párkapcsolatban nem tökmindegy kinek az ötlete volt??miert akar itt "pálmát vinni"májerkedni magának babérokat learatni stb?



Màsik:

Alapvetően főzök mosok rá az en koltségemre, egyszer vett reggelihez valot, es mikor anyáékhoz átmentunk, anya kérdezte ettünkbe már stb, erre a párom rávágja hogy "igen, én vettem reggelit"

Egy párkapcsolatban ezzel kell kifelé "frenkizni"hogy ki fizetett?


Harmadik:

Probáltunk anyujánál élni de mivel tul rigolyás öreg es mindenbe beleszol szinte pisilni is ki kell kéredzkedni, befog cselédnek, dirigál, stb, ezért békével elváltunk hogy jo marad a kapcsolat ugyan de az együttélés nem megy ugyan, de eljövünk, szoval akkor a párom még az anyjánál maradt mert jonnek rokonok stb miatt, en eljöttem (van albérlet is)erre azt irja nekem a pàrom hogy ő nem haragszik rám.

Kérdeztem miért haragudna egyáltalán? Ennyi erővel azt is kérdezhetné én haragszom e. Nem?


Kicsit olyan egocentrikusnak látom.

Vagy simán buta es csak nem tudja hogy egy párkapcsolatban nem ÉN van csak és a másik, hanem MI van csak?


Vagy mire véljem ezeket?


2018. dec. 25. 22:09
 1/1 Rockarc ***** válasza:

Nem gondolnam, hogy infantilis, csak nem igazan vannak sikerei, nekem kompenzacionak tunik. Tenyleg viccesnek tunik igy leirva, de elhiszem, hogy van egy olyan szint, ahol mar agyverzest okoz az ilyen.


Kifogtal egy nagyon alacsony onbecsulesu embert, akinek mar sikernek szamit, hogy bevasarolt.


42F

2018. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!