Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt páromnál ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt páromnál ezek a "kontra" érvek, akkor ne is akarjak vele kibékülni vagy meg tud változni?

Figyelt kérdés

Igénytelen (pl. sz.rosan hagyja a wc-t). Rosszul csókol (nagyon nyálasan). Sokat iszik, szinte minden hétvégén és akkor nem tud mértéket tartani. nem lehet vele beszélgetni, nem tud megnyílni. Makacs és önző, ha valami nem úgy van ahogy neki tetszik megsértődik. Egyáltalán nem empatikus velem szemben, mindig csak azt nézi, hogy neki legyen jó. Nem lehet vele tervezni, van, hogy az utolsó pillanatban meggondolja magát, eléggé lusta. Sokszor idgbajos, a semmin képes felhúzni magát. Eléggé fárasztó a humora.


A pro meg, hogy szeretem.


2019. jan. 9. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem ne akarj vele kibékülni mert a szeretet elmúlik és akkor ezek még zavaróbbak lesznek. Persze szeretheted a hibái ellenére is, hiszen senki sem tökéletes de ha most szüneteltek stb. akkor az nem véletlen.
2019. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te maximum valami emlékképet vagy fantáziát szeretsz, amit ki lehet erre a faszira vetíteni.
2019. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Azt hittem van,feltétlen szeretet,de ezek szerint nincs.


Kérted hogy változzon?Sztem ez kamu vagy Te is tudod,hogy ahol ennyi ellenérv van ott senki nem gondolkozna békülésen.

2019. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kértem, hogyváltozzon sokáig türelmes is voltam vele, de aztán nem bírtam tovább. Most viszont arra gondolok, hogy lehet elhamarkodottan döntöttem.
2019. jan. 9. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3


Persze! Nincs feltétlen szeretet, és ez nem egy rossz dolog egy gondolkodni tudó "állatnál", mint az ember. ;) Ha pl te éveken át megerőszakolod és bántod a húgodat, a szeretet megszűnik egy értelmes ember felől irányodba. És ez így van jól.

2019. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Karena26 ***** válasza:
Nem hogy elhamarkodottan döntöttél, de túl sokára! Többet érsz te ennél, hogy egy disznó lábtörlője légy! Fuss, szaladj, hátra se nézz!!!
2019. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!