Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek szüleim kontra barátnőm!?

Figyelt kérdés

Szüleim gyanakodnak paromra hogy pénzeli a szüleit az én tudtom nélkül. Rakerdeztem de azt mondta hogy nem. Nem tudom hogy mit tegyek..

Egy hónapja költöztünk össze szüleim segítségével. Párom szegényebb családban nőtt fel,őt nem nagyon segítik szülei


2018. júl. 2. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját pénzéből ad a szüleinek, vagy a tiédből, esetleg a közösből? Nagyon nem mindegy.
2018. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, akkor én gonosz vagyok, hogy támogatom pénzügyileg a szüleimet? Én is szegény családban nőttem fel, de szerintem az, hogy felneveltek, elég nagy segítség... A többi rajtam múlott
2018. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom szeretitek egymást ha összeköltöztetek.. akkor mi itt a kérdés? Az én barátomnak is haza kell adnia pl pénzt, valószínűleg ha összeköltözünk, nagyobb lesz a mi részünkről a befektetés. Ez tök normális. Egymás között kell megbeszélnetek, hogy ez a későbbiekben/esetleges problémák esetén mit vonjon maga után. A szüleidet innentől szerintem hagyd ki ebből. Ez már a saját életed, ők vállalták, hogy segítenek, köszönöd, de attól "ne költözzenek oda ők is a beleszólásaikkal"
2018. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Míg nem költöztünk össze adtunk /fizettünk egymásnak. Amíg anyueknal laktunk ingyen addig is kB ez volt.


Most hogy külön vagyunk mindenki meghagyta a saját számlát mert vonnak róla tételeket és a közösbe teszünk x összeget.

2018. júl. 2. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Első voltam. Még mindig nem tudom, hogy a saját pénzéből ad-e a szüleinek. Ha igen, az teljes mértékben az ő dolga. Minden más esetben jogod van tudni róla.
2018. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
még az a jó hogy nem a kommunista felkelőket pénzeli
2018. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A szüleid miért foglalkoznak ezzel, miért áskálódnak és egyáltalán, miért tudnak ilyesmiről?


>Egy hónapja költöztünk össze szüleim segítségével.


Az még nem azt jelenti, hogy mostantól bármihez közük van, amit csináltok. Ez nagyon fontos.


És amúgy mi a kérdés? Barátnő vs. szülők? Ez mit jelent, mit kéne egyáltalán tenned? Mi van akkor, ha ad pénzt a szüleinek? Ez most jó vagy rossz?

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel sokkal több segítséget kapunk az én szuleimtol így ők azért tartják rossznak mert, ne rajtuk keresztül legyen jobb az ő anyjaeknak..
2018. júl. 2. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

"Rajtuk keresztül"

Mert a szüleid tartanak el titeket? Az ő segítségük miben nyílvánult meg? Adtak pénzt lakásra vagy mi?

Egyébként ha a barátnőd a saját keresetéből ad akkor semmi közötök hozzá. Vagy mit vársz,hogy életetek végéig a te szüleidnek számoljon be arról,mit csinál a pénzével?


Azt most se írtad le,hogy a saját keresetéből vagy a közösből vesz e el.

2018. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ne felejtsük el, hogy a srác szüleinél laktak, ingyen (akkor gondolom, rezsire sem kértek a szülők).

Aki itt fúj a srác szüleire: Ti örülnétek neki, ha támogatjátok a fiatokat (és a barátnőjét), és a közös életük kezdetét, közben a lány a szüleit pénzeli?

Ennyi erővel akkor a srác szülei a lány szüleit is eltarthatnák, szerintem.

Kicsit lehetne gondolkozni is.

Miért kell a szülőket támogatni? Ami van, azt osszák be, az a véleményem.

Ennek a két fiatalnak még lakást kell venni, tartalékot kell képezni, ha gyerekeik lesznek arra is, és egyáltalán, élni az életüket.

Pofám leszakadna, ha a lányomtól egy fillért is elfogadnék, inkább élnék margarinos kenyéren.

2018. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!