Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhető el az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhető el az hogy megunjuk a párunkat?

Figyelt kérdés

Egyátalán ezt miből lehet tudni..

Mert a hétköznapi mókuskerék és a gondok ott lesznek mindig..


2019. jan. 9. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mert nalam az a baj hogy ahogy elmúlik a biokemia a kapcsolatban megunom az egészet monoton unalmas lesz és nyűg számomra

Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni. Engem is érdekelne

2019. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha a neked megfelelo emberrel jossz ossze, ilyen nem tortenik meg.

Mi 6 eve ismerjuk egymast a ferjemmel, es nem unjuk.

Bar az is igaz, h atlagba 4 havonta elmegyunk 3 v 4 napra kulfoldre lazulni. Es hetente, ket hetente randi napot tartunk. Mozi, etterem, muzeum, stb.

Mi ugy gondoljuk, arra van az embernek igazabol ideje, amire akarja h legyen.

2019. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Jó kérdés. Én is bele untam sokszor. Majd jött egy olyan nő, akivel már több tiz éve együtt vagyok és még mindig nem untam meg. Még mindig ő a nő az életemben. A viselkedéséből egyértelmű, hogy ő sem unt meg engem.
2019. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kerülhető el, bár az unás helyett inkább távolodást írnék, ami aztán újra közeledésbe csap át, csak türelem kell hozzá, még a lobogás is visszatér ciklikusan.

Mindig akarás-döntés kérdése, hogy együtt maradtok-e.

2019. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem úgy sikerült nagyon megunjam, hogy nem mentünk sehova, csak mindig döglöttünk.
2019. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!


Lány vagy fiú vagy? Találni kell valamit, ami túllendít titeket a problémákon! Ird le priviben nyugodtan, ha gondolod, hogy mi történt pontosan :)


27/N

2019. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A rekordom 3 év volt, ameddig bírtam valakivel, egészen addig, míg megismertem a férjem. Idén lesz 9 éve, hogy együtt vagyunk, és annyira imádom, hogy nem igaz! Ha nem én érzem, nem hinném el senkinek, hogy van ilyen. Imádom a humorát, a gyengédséget és érzelmi intelligenciát, ahogy meghallgat, a kalandosságát, ahogy hülyéskedik, és ha csak vetkőzik, mert elmegy fürdeni, csak ülök és nézem, mennyire vonzó (nem kell semmi extrára gondolni, csak nekem tökéletes). Szeretem a mosolyát, a közös terveinket, a gyerekeinket. Hogyan lehet elérni ezt? Nem tudom, de érzem, hogy kölcsönös. Szerintem csak mázlink volt.
2019. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Jól kell választani. Az előttem szólóhoz hasonlóan, én is a mai napig beleborzongok a férjem látványába, kislányosan tudok rajongani érte éd nem csak azért várom haza esténként, hogy picit csökkenjen a felelősség a lányaink miatt, hanem mert imádok vele lenni. Nálunk a humor és az azonos értékrend a 2 döntő tényező, ugyanolyan hülye humorunk van és szinte mindenről ugyanúgy gondolkozunk. Nagyon fontos a tisztelet, hogy ha nem is értünk egyet valamiben, ne a másik szidalmazása legyen az eredmény, hanem meghallgatva a másikat, értelmesen megbeszéljünk mindent. 10 éve vagyunk házasok. 😊
2019. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan én nem vagyok olyan rég óta együtt a párommal, mint az előző kettő kommentelő, de ugyanezt érzem, teljesen más minőségében a mostani párkapcsolatom, mint bármelyik előző.

Kölcsönösen, egy szinten kezeljük egymást, a szeretet egyforma, azonos vilégnézetek, közös tervek, időt szánunk egymásra :)

Ezt tényleg valahol érezni kell, hogy az illető különleges és egyedi.


30N

2019. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!