Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő amíg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő amíg a barátnőm elfogadja hogy otthagytam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Pszichológusnak tanultam,de mivel nem érdekelt így beadtam a jelentkezésem a BV-be.Ő kezdetbe nem örült neki,szerinte nem illik hozzám STB.Én viszont mindig a hazámat akartam szolgálni és pszichológusnak is csak azért kezdtem el tanulni mert a rendőrségnél 10 ponttal lemaradtam a fizikairól.
2019. jan. 9. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani, hogy ha szeret, akkor elfogadja a döntésed.


Nálam pl az volt, hogy én is otthagytam az egyetemet, mert annyi stresszt okozott, hogy belebetegedtem. Egyfajta autoimmun betegség jött ki nálam és a medrol terápia még hozzasegitett, hogy kialakuljon egy középsúlyos depresszió is. Változtattam a korábbi életemen(új munkahely és suli ami nem annyira nehéz mint az egyetem) és az utóbbi szűk 1 évben újra kivirultam. Anyám akadt ki, hogy otthagytam a sulit, de így utólag azért látja rajtam, hogy pozitív irányt vett az életem.

2019. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem alap dolog, hogy elfogadja a döntéseidet. Ha fontos vagy neki akkor látnia kellene neki is, hogy ez az amit igazán akarsz. Ha valaki szeret akkor támogat. Nyilván ha valami hatalmas baromságot készülsz csinálni abban nem, de szerintem ez egy tök jó dolog, követed az álmaidat. Rövid időn belül szerintem meglátja ő is, hogy sokkal boldogabb vagy így.
2019. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem,mindig a hazát akartam szolgálni és ez most teljesült.Pszichológusira sose tudtam hívatásként tekinteni,semmi értelme,főleg olyan emberekkel foglalkozni akik tőlem várnák hogy megoldjam helyettük a gondjukat.
2019. jan. 9. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy SOHA!!!


Ő egy diplomás, értelmiségi férfit akart, nem egy BV-s, akik cigók meg oroszok fenyegetnek, hogy vegyen be ezt - azt, vagy szétdugják a barátnődet.


És lóvéban sem lesz sok a BV, hacsak nem dolgozol a raboknak.

2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a barátnőd milyen alapon szól bele abba,hogy mit tanulsz.Elmondtad a terveid,ha jó barátnő,akkor támogat.Valószímű a pszichológus a barátom jobban hangzik mások előtt.
2019. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a egy tiszthelyettes vagy tiszti rang se hangzik rosszul.Más lányok arra is tök büszkék hogy rendőrőrmester vagy bv vagy tűzoltó őrmester a barátjuk.Pszichológusi diplomával nem érezném magam hasznos tagnak a társadalomba.
2019. jan. 9. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"A kérdező kommentje:


Szerintem a egy tiszthelyettes vagy tiszti rang se hangzik rosszul.Más lányok arra is tök büszkék hogy rendőrőrmester vagy bv vagy tűzoltó őrmester a barátjuk.Pszichológusi diplomával nem érezném magam hasznos tagnak a társadalomba."


Szégyelném, ha rendőr lenne a pasim. BV-s pasi mellett félnék, hogy megkeresik, tűzoltó...16 évesen biztos romantikusnak tűnik a lányoknak a hős lánglovag...16 elmúltam. Katona...hmmm...egy elegáns, amerikai tengerésztiszt...ja, hogy hazai kerítésőr? Na nem!

2019. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolod Te,a katona, rendőr és társai gyakran azt juttatja egyes emberek eszébe,hogy nem volt kedve tanulni,és bunkók is.Tűzoltó oke talán.A pszichológus pedig elismert,szakmailag megbecsült,fontos ember.5#
2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lásd 7-est.Hihetetlen.5#
2019. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De mi a francért kell azzal foglalkozni, hogy kinek mi a véleménye ezekről a foglalkozásokról? A kérdezőnek ez az álma, ezt szeretné csinálni. Aki a párját a foglalkozásának a presztizse alapján választja meg arról inkább nem fejteném ki a véleményem.
2019. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!