Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy a barátnőm elfogadja ezt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.1 éve vagyok együtt a jelenlegi baratnőmel akit nagyon szeretek és el tudom képzelni vele a jövöm.Szinte sosem veszekszünk.Egy dolgot kivéve.Azon visszont állandóan.Hiszen nem hajlandó elfogadni a múltam és esélyt sem ad.Eddig nem volt vele probléma de most kezd komolyabban próbálkozni és megpróbál engem eltiltani ettől a múlt tól.

A múltam igazából nem rossz.Egy meggondolatlanság miatt nagyon hamar lettem abba viszont nem bántam meg.Mindössze 17 éves voltam amikor megszülettek az iker lányaim.ők az életem értelmei nagyon szeretem őket.A gyermekeim anyával is nagyon jóba vagyunk.Mi békében váltunk el egymástól és mára szinte a legjobb barátok lettünk.

A mostani párom ezt nem hajlandó elfogadni.Se a volt párom se a gyerekeimet .Hatalmas viták vannak minden egyes alkalommal amikor el merek menni meglátogatni a gyerekeimet ami heti 4 alkalmat jelent.Már többször meg lettem gyanusítva hogy azért megyek hogy megcsaljam.Természetesen ez nem igaz.Nagyon sokszor még van sértödve hogy mindig ők az elsők de nem érti meg ha kapom a telefont hogy beteg a gyerek nem vele fogok otthon lenni.A pénz miatt is ki van akadva hogy én miért fizetek amikor nincs is róla bírósági végzés arról hogy kell gyerek tartás.

A legújabb ötletem pedig az hogy magamra tetováltatott a két kislány nevét a szívem föle erre is az volt a hiszti hogy akkor az ővét mért nem .Meg is indokoltam neki hogy azért mert egyetlen egy nő nevét sem barátom magamra

Nem értem ezeket miért csináljaeg volt a lehetősége hogy amikor megyek velem jöjjön .Ő azt akarja hogy ne menyek ez pedig kizárt dolog.

Mit tudok kezdeni ezzel a féltékenységi rohamokkal ?



2017. aug. 11. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebből előbb-utóbb szakítás lesz. a leírás alapján ez olyan probléma ami kb megoldhatatlan.
2017. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nyilván nem tudja elfogadni, ebben nincs is semmi meglepő. Egy 20 éves lánynak nem a kétgyerekes tini apukák jelentik az álompasit. Mondjuk még kérdés, hogy tudta-e ezt mikor összejöttetek? De mindegy, előbb utóbb ebből szakítás lesz, teljesen mindegy mit csinálsz.
2017. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. Én egyáltalán azt nem értem, hogy vagy képes egy olyan pi**át szeretni és a párodnak nevezni, aki el akar szakítani a gyerekeidtől. Ez megszűnni nem fog, arra hiába vársz, előbb utóbb döntened kell.
2017. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen a szakítás gondolata bennem is megfogalmazódik nem is egyszer viszont szeretem.Neki nem a gyerekkel van a nagyobb gondja velük is de inkább az anyukkal.

Igen tudta hogy vannak gyerekeim ezt az első randin el is mondtam neki azt hittem elfogadta őket hiszen bele ment ebbe a kapcsolatba.

Arra esélye se lesz hogy elszakítani a gyerekekről egyetlen egy ilyen próbálkozása ha lesz szónál repül.

2017. aug. 11. 18:03
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rendjén van, hogy a gyerekek a legfontosabbak számodra és hogy jó kapcsolatot ápolsz az anyjukkal is (mellesleg miért mentetek szét, ha ilyen jól kijöttök, nem merült fel megpróbálni újra?), viszont a barátnődet is meg lehet valahol érteni. persze a hiszti nem megoldás, de könyörgöm egy 20 éves lányról beszélünk, messze nincs felkészülve erre, és ennyi idősen nem is kellene erről szólnia a kapcsolatnak, hogy el kelljen fogadnia, hogy mekkora "teher" ez a kapcsolatotokon. 40 évesen még oké hogy az új párod elfogad a gyerekeiddel együtt, de tőle nem várhatod (a heti 4 alkalom kifejezetten sok ráadásul), ehhez extrém szintű érettség és önzetlenség kellene, ami ilyen fiatalon kevés lányban van meg. szóval sajnos én se jósolok nagy jövőt nektek, esetleg idősebb nőkkel kellene próbálkoznod, főleg ha már gyerekei is vannak, ők jobban meg tudnának érteni téged és nem lennének olyan elvárásaik, mint egy korodbeli lánynak. vaaagy megpróbálni megint a gyerekek anyukájával..?

szóval helyesen állsz hozzá, de a barátnődet el kell engedned, mindkettő nem fog menni. hadd találjon egy kötetlen srácot maga mellé, akivel élvezheti a fiatalságot.

2017. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogadja el, hogy gyerekeid vannak, pedig azok maradnak és lesznek is, változni ez nem fog... Ezt a párod nem érti? Vagy a kapcsolat elején nem értette? Mit hitt? Hogy majd eldobod a gyerekeid miatta?

Úgy van, ahogy már írták mások is. Szakítás lesz előbb-utóbb kár egymás idejét rabolni.

2017. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerencsétlen lány... tudta, hogy ilyen pasival fog összejönni vagy hónapok után mondtad el neki az igazat?

Őszintén kinek kell egy tini apuka.. biztos nem kezdenék ki veled.

21L

2017. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez lenne a legjobb megoldás.

A gyerekeim anyával bonyolult ott a szülök is közre játszottak hogy így alakult de én már nem tudom úgy szeretni mint régen.

Tisztelem meg becsülöm tényleg szeretem is barátként de már nem szerelemmel.Valamilyen módon mindig is kötödni fogok hozzá hiszen első szerelem első szexuális kapcsolatom is vele volt plusz neki köszönhetem ezt a két csodát

Lehet az lesz.Hogy szakítok vele.Bár azért egy év is sok idő.

Igazaból nem látok bele a fejébe nem tudom mit akart bár hülyeség lett volna azt remélni hogy elhagyom a gyerekeimet miatta.

Azért az már tényleg nonszensz hogy a saját lakásokba nem hozhatom el a gyerekeimet mert hisztizet csak viszont ő a barátnőt ide cipelheti az engedélyem nélkül.

2017. aug. 11. 18:31
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó nem értem mi bajod azzal ha valaki fiaton lesz apuka. Azonnal el mondtam neki amint tudtam hogy komolyabb kapcsolatot akarok vele.

Szerintem erre akkor sem így kéne reagálni.Szerintem nagyon gyerekes dolog az hogy két kislányra féltékeny .

2017. aug. 11. 18:36
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy nő se tolerálná szívesen, akkor sem, ha jogos. Naná, hogy ott vagy, ők a családod, de senki nem egy családos embert akar párjának. A lány helyében én nem jöttem volna veled össze. Ő így sosem lesz boldog. És neked is mindig rossz érzésed lesz emiatt. Jobb lesz nektek különválni.
2017. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!