Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a szakítással való fenyeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szakítással való fenyegetés lett volna?

Figyelt kérdés
A barátom 8 óra hosszáig nem hallatott magáról. Volt úgy hívtam vagy 2-szer akkor se vette fel a telefont. Erre mikor találkoztunk mondtam neki hogy miért nem írta meg mikor találkozunk, erre mondta hogy én egész nap ráérek elkészülni, és amúgy is még neki kellett várnia egy fél órát rám. Azt mondta ha nem értem meg, hogy neki dolga van, akkor jobb ha nem folytatjuk. Erre bocsánatot kértem. Azt mondta nem szereti ha neki bárki megszabja mit csináljon, ezért szakított a volt barátnőjével is.
2019. jan. 10. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked igen.

Nekem szakító ok lenne.

2019. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én helyemben lenne ez szakító ok?
2019. jan. 10. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ige.És tudja mekkora hatással van a nőkre,ezt pedig veled is megteheti.
2019. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez tuti nem felnőtt párkapcsolatok kategória. Ilyen idiótán, mint a "barátod", csak gyerek viselkedik.
2019. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ùgy értette 1-es,hogy neked fenyegetés jelent csak, a helyedben neki egy ok lenne a szakítàsra.De lehet tévedek.
2019. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez sem lesz egy hosszú kapcsolat. Vagy eltűrsz mindent.
2019. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!