Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sehova nem enged el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sehova nem enged el?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok a barátom 24.

Együtt élünk már 3 éve az anyukájánál,idáig én dolgoztam 2 és féléven keresztül, eltartottam őt.

Most,hogy itt a 2017-es év nekem az a dolgom,hogy itthon üljek,most ő dolgozik,és engem nem enged el dolgozni.

Amúgy se voltam egy mászkálós típus.

Megcsináltam az itthoni dolgokat,és csak ültem,mindenhova vele kelet elmennem,a szüleimhez sem mehettem át.

Viszont ma kicsit betelt a pohár,a facebookra rám irt volt osztálytársam(lány)Mi lenne ha találkoznánk,beülnénk kávézni stb?

Mert osztály találkozót szervez,a barátomnak 2 napig könyörögtem,nem enged el azt mondta,de dolgozik este,és csak 2 órára,erre ő kiakadt,mi az,hogy 2 óra hosszára az nagyon sok!! Megszenvedtem érte,hogy elengedjen..

A 2 órából,sajnos 2 és félóra lett,hívogatott 5 percenként!Hol vagyok? mit csinálunk barátnőm hol van?

Elment a kedvem az egésztől,este bementem a munkahelyére,nagyon lecseszett engem,meg hogy ő nem bízik bennem,bizonyítsam be,hogy vele voltam,miért nem jött be a munkahelyemre? mit képzelek én magamról,hogy elmentem 2 és félórára! Így haza jöttem,ő annyit mondott,reggel kapok a mai napért:( Nagyon félek a reggeltől...



2017. jan. 19. 00:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ne félj a reggeltől, szakítotok, és boldog leszel.
2017. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Csak azt lehet bekorlátozni aki hagyja magát.

Gondolom neked ez a helyzet nagyon jól, hiszen akkor már rég léptél volna valamit.


De hát a szerelem... Amíg az gúzsba köt, addig gondold azt, hogy vártoronyba zárt királykisasszony vagy! Egyszer úgy is meg fogod unni, egyszer úgyis összetörsz. És akkor mint hadirokkant lelépsz.

2017. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
dobd ki az ilyen gyökeret
2017. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a csókát el kell hagyni. Pont. Persze nem fogod, de akkor tuti rábszol. Nagyrészt meg szoktam védeni a férfiakat a válaszaimban, de ez az a szituáció, amikor konkrétan és tényszerüen biztos vagyok abban, hogy ez a srác ha ugy adódik, akár le is ken neked pár pofont.
2017. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Na es miert nem dobod ki? A "mert szeretem" nem jo valasz. Ha nem akarsz szakitani, akkor ne hisztiztel itt, mert senki nem kivancsi ra.
2017. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Hülye vagy, kérdező. Ahogy az összes többi, hozzád hasonló lány is az. Miért vagytok együtt idiótákkal?
2017. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Hülye vagy kérdező. Nem enged el? Basszus, miért nem vágtam már ki?
2017. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Még ő tart téged fogva, mondhatni, de még neki áll feljebb, te fogsz reggel kapni. "2 óra az nagyon sok" Ez kész vicc ez a kapcsolat. Dobd a ..csába!
2017. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Sok sikert a továbbiakban a kellemes életedhez, egy szaros tejért nem mehetsz majd le egyedül a boltba, amíg meg nem halsz :D De ha neked ez így természetes, akkor maradj csak vele. Hiszen biztosan annyira szeretitek egymást, és még egy ilyen csodás embert, mint ő úgysem találnál.
2017. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Elkezdted elqrni az életed,amikor összeálltál egy ilyennel.Még nem késő változtatni.Hagyd ott.
2017. jan. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!