Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán még?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz. :( Mit tehetnék már ennél többet?

4.éve vagyunk együtt a párommal. Van egy pár hónapos lányunk is. Nagyon sokat elviseltem a kapcsolatunk alatt. Volt olyan, hogy hátulról előre nyult veszekedésnél, és az alkarját a nyakamhoz szorította. Volt olyan hogy majdnem kinyomta a szemeim. De rengeteget bánt főleg lelkileg. Hogyha anyukámmal beszélgetek, vagy barátnőmmel szeretném tartani a kapcsolatot, le vagyok hurrogva hogy egész nap kezemben van a telefon, ha kicsit többet akarok adni magamra és kiszeretném vasalni a hajam, én egy plázak.va vagyok. Ha fogyókúrázni szeretnek, azt kapom hogy nem fogja engedni hogy mindenféle sz.rral tele rakjam a hűtőt. Barátnömmel már nem is merek kettesben elmenni, sőt még nagyon visszaírni sem, mert lehurrog érte. De ha őt hivja a haverja,akármit csinál, a gyereket képes félretolni miatta. Egyik nap hazajött, nem az volt az első neki hogy puszi a gyereknek, hanem hivta a haverját. Egyet füttyent ő neki, és már öltözik.

Hazajön munkából, direkt nem sütöttem ki a kaját előre, mondom majd frissen. Amíg kész nem lett, folyamatosan veszekedett velem. Aztán ezek után azért is veszekszik velem hogy stresszel, mindenért kiakad, munkahelyi dolgait is itthon veszekedve mondja el, sérteget engem, és mikor már a stressz szintem odáig van hogy a szexhez sincs kedvem, azért is lehurrog bunkon hogy nekem sosincs kedvem. Ö vásárol magának drága ezt meg azt, én 2-3havonta szeretnék hajfestéket, és azért is kapom a lehurrogast. Tudom hogy szeret, én is szeretem, de félek már. Nincs magánéletem, nekem semmit nem lehet, egy kávéra nem merek elmenni a barátnőmmel mert mindenért képes napokig csesztetni. És felhalmozott nekem telefonra adósságokat, amit én egyedül nem tudnék rendezni ha ott is hagynám. Egyszer leakartam lépni a gyerekkel, es visszarántott folyton, és azt mondta megöl ha elveszem tőle a gyereket. Aztán ezek után mikor sirok vagy leüvöltöm, mosolyog mintha mi sem történt volna és megölel. Majd elhúzom magam hogy hagyjon, aztán ellök, hogy én is egy büdös k vagyok csak. Azt is mondta mikor egyszer összevesztünk, hogy én mehetek, de a gyereket nem vihetem el. Egyszer sirva mondta, régebben hogy ő nem tudja miért bánik így velem. Szóval feltételezem hogy csak van valami a múltbol neki amiről nem tudok. Kértem menjünk el valami pszichologushoz.ketten valami kapcsolatokra szakosodott valakihez. Hát mind a mai napig nem jött össze.


2019. jan. 10. 22:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hosszú lett, de még így is csak egy részét írtam le.
2019. jan. 10. 22:40
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye kamu ?
2019. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit le sokkoltam,szerintem mihamarabb változtass,kérj segítséget valami szakembertől de ha nem működik inkább hagyd ott,ez nem èlet..a gyermeked sincs biztonságban és te sem egy ilyen ember mellett,lehet hogy a gyereket bem várja fizikailag de a lelki bántalmazás sokkal rosszabb és kihat a gyermek fejlődésére is ,gondolkodj el rajta hogy meg éri e?!,aztán pedig dönts!
2019. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beteges kapcsolat. Szr úgy, ahogy van.
2019. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj belőlem én akkor ébredtem fel mikor már le rugdosott a lépcsőn a kedves szerető pasi,pusztán mert fel vettem a ruhát amit ő vett h abban kell mennem vele, és ha nem lever egyet ,felvettem,utána elkezdett le ocsárolni és legrudalt a lépcsőn,mert másnak akarok flancolni,ugyan olan elmebeteg volt mint te párod ő ezt látta otthon valosziníű a tiéd is. :(

Menekülj. Anyaottjonba,családsegitőbe menj el? Boltba csak el enged,lakás kulcsod csak van.. Megtervezed. Mig dolgozik összecsomagolsz ami fontos és eltünsz onnan.. Jó tanács.. SEGÉLYVONAL BÁNTALMAZOTT NŐKNEK ÉS GYEREKEKNEK


06-80-505-101 MINDEN HÉTKÖZNAP ESTE (SZERDA SZÜNNAP) 18 ÉS 22 ÓRA KÖZÖTT

Nem szeret nem is tisztel nem a társa vagy,ő birtoko,tárgy vagy neki, rohadtul nem ez a szeretet...

40N

2019. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Kedves megcsalt, bántalmazott nők!

Miért nem mertek lepni? Miért hiszitek azt hogy változni fog az az ember aki minden gondolkodás nélkül megüt egy nőt, egy édesanyát?! Tényleg ezt érdemli az az ember aki nem becsül egy hűséges társat, a gyermeke anyját? Aki meleg etelell varja , ápolja ha beteg , takarít utána és mos rá?! Valljuk be mind néha megszakadunk gyerekneveles és a házi munka között! Aki ezt nem becsüli maradjon magára. És kérdező a helyzetben az a legnagyobb baj hogy a fő kérdésed hogy szeret e meg , és nem az hogy hogy tudnál lelépni!!! És ha szeret akkor eltűrsz neki mindent ??? Legyen már egy kis önbecsülésed! Nehéz, Biztos hogy borzasztó nehéz ilyen helyzetbe lépni de nem lehetetlen . Csak nem azon kell gondolkozni hogy szeret e , hanem azon hogy hogy kezd újra! Lassd már a rosszat is , ne az 1000eves meg randikorszak emlekei éltessenek, ettől többet érsz, és lehetsz meg boldog csak merj lepni. Kérj segítséget!

2019. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szegény babát se kellett volna bevállalnod a pároddal.Nem bántani akarlak.Éltem hasonlóan bántalmazó kapcsolatban, de nem lett volna szívem szülni, hogy aztán ő úgy nőjön fel, hogy vagy őt is bántalmazzák vagy azt érezze,tanulja természetesnek venni, hogy apa anyát bántja,anya sír...rossz belegondolni.Én kiléptem gyerek nélkül abból a kapcsolatból és lelki sebekkel túléltem.Tedd meg ezt te is, ne szánj olyan jövőt a babádnak, amibe te élsz!Felelsz érte, azért hogy egészséges lélekkel kezdjen bele az életbe és a párod bizony nem képes ezt nyújtani neki.
2019. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeret. Használ.

Már rég ott kellett volna hagynod a francba, és keresni egy normális embert, aki megbecsül. Még a gyerek előtt.

Nem is értem, miért szültél neki gyereket. Miért láncoltad össze magad vele egy életre? Egy ilyen szomorú életre, amiben neked csak a bántalmazott szerepe jut?

2019. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, nem tisztel, a labtorloje vagy. Es azt sem ertem h te miert gondolod h szereted. Ird mar le egy papirra pro es kontra h mi szol emellett a kapcsolat mellett es mi ellene. Amiket leirtal azt nyugodtan irhatod az ellene reszhez. A gyerek meg ezt latja es ilyen

part valaszt majd v ha fiu, akkor igy viselkedik majd a parjaval. Minden egyes nap ezzel a szr emberrel egy kidobott nap az eletedbol es a gyereketek eletebol. Marpedig az elet veges, minden nap szamit. Lepj ki ebbol, ez egy mergezo kapcsolat. Tudom sajnos.

2019. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudtam mar elvetetni, későn tudtam meg hogy terhes vagyok. Többször mikor rákérdeztem miért ilyen velem, azt mondta nem tudja. Látom benne azt az embert mint régen, de valami történt. Nem tudom mi. Olyanon is dühöng, más emberek mit rontanak el. Teszem azt xy hogy tolat, hogy kanyarodik az a töketlen.. mikor megkérdezem miert zavarja, nincs neki utban. Mar befejezi. Szoval mindenen feldühíti magát. Azért gondoltam hogyha elmenne pszichologushoz vagy valami. Az a baj, a regi hobbijat nem tudna csinalni ha akarna sem, mert leserült. Most hogy van a baba, hulye vagyok, de azt keresem hogy tudnam ot rendbe hozni, hogyha nem muszaj ne szakitsam szet a csaladot. Meg nekem is szinte gorcsos ragaszkodasom van. Szinte beteges, ezert is lehet engem konnyen kihasznalni. Nem merem otthagyni, ugyerzem mintha akkor ongyilkos lennek kb azzal. Olyan erzes lenne.
2019. jan. 10. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!