Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapon elutazik a barátom haverral pár napra. Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta tervezgetik, viszont bennem nemrég tudatosult, hogy pont valentinnap utazik el. Mondtam neki, hogy aznap szerettem volna vele lenni, de én nem tudok velük menni, meg nem is akarok. Először a barátom vacilált, majd mondta, hogy ő szeretne menni ha nem haragszom. Mondtam, hogy oké neki is jár a pihenés, csak rossz, hogy pont valentinnapon. Erre rávágta, hogy jó akkor nem megy, viszont érződött a hangján, hogy besértődött. Most tényleg én vagyok a gonosz mert szeretnék aznap együtt lenni vele? Tényleg a férfiaknak ennyire nem számít? Ha akar menjen, ki vagyok én, hogy visszatartsam. Amúgy se akarok vele lenni úgy aznap, hogy csak amiatt marad, mert én azt mondtam. Csak az viszont rosszul esik, hogy bennem úgy jött le a dolog, mintha én lennék a gonosz, csak azért mert szeretnék vele lenni valentinnapon. Komolyan kár volt szóba hoznom. De szerintem ha nem szólok, neki eszébe se jut. Azért utazik akkor mert valami rendezvény lesz.

2019. jan. 11. 14:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális embereknek nem jelent ez semmit. Elmúltam már 15 éves amikor vártam, hogy jajj vajon a kiszemeltem vesz-e nekem virágot vagy szerelmet vall-e ezen a "jeles" ünnepen. Nőként is hatalmas baromságnak tartom ezt a nagy Valentin nap mizériát. Másnap már nem is lehet együtt lenni mert az nem olyan vagy mi? Randizni csak Valentin napon lehet? Szerintem nagyon felfújod ezt az egészet.
2019. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%

28 éves nő vagyok, nem érdekel a Valentin-nap.

És egyébként is Bálint-nap van akkor Magyarországon.


1. válaszoló voltam

2019. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szakíts vele. Valentin napon elutazni, mégis hogy képzeli ezt. Nem szeret téged ez az ember.


De most komolyan, egy mások által kitalált idióta ünnep miatt balhézol vele? Én nő vagyok, 8 éve vagyok együtt a férjemmel, de soha nem ünnepeltük ezt a hülyeséget. Egyel kevesebb ok a veszekedésre.

2019. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, őszintén, szarunk a Valentin napra. Az év bármelyik napja tökéletesen alkalmas arra, hogy minőségi időt töltsünk a kedvesünkkel vagy megajándékozzuk stb. Vedd úgy, hogy ha egy naptárra nézünk, nekünk a tinta egy színű, ha a születésnapodkor, Valentin napkor, karácsonykor stb leptünk meg, akkor ne az legyen az élményed, hogy "de kedves, hogy fejben tartja", mert nem erről van szó, szimplán örömet akarunk okozni, amikor eszünkbe jut.

32/f

2019. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%
Te sem tudod már hogy min hisztizzél még.Ez maradt.N
2019. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Azért akkora ügyet nem csináltam belőle mint amekkorát sok válaszoló csinált itt a kérdésemből.

Ismétlem magam: csak kíváncsi voltam a válaszokra.

Köszönöm megértettem.

2019. jan. 11. 14:54
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem jogosan esik rosszul, bár attól még valószínűleg nem lesz kevésbé rossz, ha nem jogos.


Szerintem teljesen feleslegesen dramatizálod ezt túl, mivel a valentin nap az pont ugyan olyan nap, mint a többi. A szilveszter is pont ugyan olyan nap, mint a többi. Én személy szerint nem szeretem ezeket a társadalmilag kötelező dolgokat, mivel nem csak egy adott napon szeretem a páromat, hanem az összes többin is és ennek megünneplésére ami igazából egy meghitt közös program, vagy épp ami jön, erre tökéletesen alkalmas bármelyik nap amikor szabad időnk van rá és nem kell aggódni a holnap miatt.


"Most tényleg én vagyok a gonosz mert szeretnék aznap együtt lenni vele? "


Nem, azért nem vagy gonosz, mert vele szerettél volna lenni, de azért már igen, ha szándékosan bűntudatot keltesz benne. Gondolj arra, hogy lehet lesz még 60 másik valentin napod amit meg tudsz vele ünnepelni, és igazából semmit nem jelent, ha egy történetesen kimarad.


"Tényleg a férfiaknak ennyire nem számít?"


Ez inkább hozzáállás kérdése vagy inkább érettség.

2019. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%

"Azért utazik akkor mert valami rendezvény lesz."


Így azért érthető. Rendezvény nélkül jogosan esne rosszul.

Bár tudjuk, a GYK eegy sajéát világ, itt senki nem ünnepel semmit.. Gondolom a névnapokat, szülinapokat, karácsonyt, húsvétot, anyák napját és minden egyéb ünnepet magasról lekakkantanak.

2019. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%

Kerdezo, ne generald itt a nemek harcat! Ez nem ferfi-no kerdes. Egy honapok ota tervezgetett programot lemondatni valakivel egy tartalom nelkuli gagyisag miatt eleg felszines.

Nem a szuletesnapod. Nem az evfordulotok. Annak a napnak semmi koze hozzatok. Ha igazan szeretned akkor fel se merulne benned egy ilyen keres, de neked a szokasok fontosabbak, mint a parod.

Nemek harcat akarsz? Tessek: a nok kepesek mindent elrontani egy olyan napert, ami igazabol semmiben nem kulonbozik a tobbitol, csak a tobbi csajnak valo bizonyitasi kenyszer meg a csordaszellem miatt elveszitik a jozan eszuket es toporzekolo kislany modjara elvarjak, hogy aznap meg a Nap is korulottuk forogjon. Ez a nap csomo nonek kihozza az igazi enjet, mint a telihold a verfarkasbol. Tenyleg belehalnal, ha ezt a csodarandit egy hettel eltolnatok? Muszaj ennyire merevnek lenni es hergelni magadat, hogy teged elhanyagolnak es nem vagy fontos, majd nyomast gyakorolni a parodra es buntudatot kelteni benne?

Soha nem fogom megerteni, hogy a karacsony-szilveszter-szulinap-nevnap-evfordulo miert nem eleg egyeseknek...

2019. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
28%

#18


Elég gáz dolog összemosni a karácsonyt, a születésnapot ezzel a felfújt giccsel.

2019. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!