Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapon elutazik a barátom haverral pár napra. Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta tervezgetik, viszont bennem nemrég tudatosult, hogy pont valentinnap utazik el. Mondtam neki, hogy aznap szerettem volna vele lenni, de én nem tudok velük menni, meg nem is akarok. Először a barátom vacilált, majd mondta, hogy ő szeretne menni ha nem haragszom. Mondtam, hogy oké neki is jár a pihenés, csak rossz, hogy pont valentinnapon. Erre rávágta, hogy jó akkor nem megy, viszont érződött a hangján, hogy besértődött. Most tényleg én vagyok a gonosz mert szeretnék aznap együtt lenni vele? Tényleg a férfiaknak ennyire nem számít? Ha akar menjen, ki vagyok én, hogy visszatartsam. Amúgy se akarok vele lenni úgy aznap, hogy csak amiatt marad, mert én azt mondtam. Csak az viszont rosszul esik, hogy bennem úgy jött le a dolog, mintha én lennék a gonosz, csak azért mert szeretnék vele lenni valentinnapon. Komolyan kár volt szóba hoznom. De szerintem ha nem szólok, neki eszébe se jut. Azért utazik akkor mert valami rendezvény lesz.

2019. jan. 11. 14:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem túlreagálod a dolgot, nyilván nem azért akkor megy, mert nem akar veled lenni. Akkor és ott van valamilyen program, amit már régóta terveznek, minden le van szervezve. Utólag nem fair dolog bűntudatot kelteni benne, hogy te rosszul fogod magad érezni amiatt, mert nem lehettek együtt akkor.


Nem szabadna ennyire görcsösen ragaszkodni ünnepnapokhoz. Egy Valentin napot, születésnapot, névnapot, évfordulót, karácsonyt is simán meg lehet ünnepelni pár nappal előtte vagy utána, ha éppen úgy jön ki a lépés. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Velem is volt olyan, hogy kerek évfordulós születésnapom volt, amit a feleségemmel szerettem volna tölteni, de neki céges ünnepség volt éppen akkor este. Persze ő is lemondhatta volna, de eszembe nem jutott volna ilyenre kérni vagy elvárni tőle. Én elmentem a haverokkal sörözni, ő meg a cégnél bulizott, és pár nappal később pedig együtt ünnepeltünk. Vagy mi van, ha valaki éppen egy adott ünnepnapon munkába be van osztva, és lehetősége sincs ezen változtatni? Rengetegen dolgoznak szenteste, húsvétkor, szilveszterkor, Valentin napon, stb. Akkor majd ünnepelnek akkor, amikor mindenki ráér, ennyi.

2019. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37 éves nő vagyok. 10 éve együtt a férjemmel és soha nem ünnepeltük ezt. Amerikai kapitalista szokás ugyanis. Attól még persze ez neked lehet fontos, amit a barátod is érthetne. Menjen nyugodtan!
2019. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Te jó ég. Azért akkora baj nincs mint amekkorát csinálnak belőle itt sokan... Nemek harca? Ezt ki mondta??? Egy szóval se említettem ilyet. Kár volt feltenni ezt a kérdést.

Sokaknak jobb dolguk sincs, mint szidni a másikat egy kérdés miatt.

Köszönöm annak aki normálisan válaszolt.

2019. jan. 11. 15:41
 24/32 peca1000 ***** válasza:
80%

Majd bepótoljátok máskor a Valentin napot.


Aznap szivecskéket küldtök egymásnak a Facebook-on, és így le van tudva a kötelező romantika :D

2019. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem,ha rosszul esik,azt kár jogos/nem jogos kategóriába tenni,mert ígyis meg úgyis rosszul esik. Én a helyedben megbeszélném vele,hogy ez nekem fontos,ezért tartsuk meg másik napon. Így hamar ki lehet húzni a dolog méregfogát. Szerintem a párod is örülne egy kompromisszumos megoldásnak:)
2019. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Valóban kár volt megkérdezned kérdező.Kellő érettséggel rendelkezve magadtól is tudnod kellene, hogy ez az egy nap nem oszt, nem szoroz semmit a kapcsolatotokon, ha az valóban erős.Nem azon az egy napon múlik bármi is.Romantikázni máskor is lehet és kell is, ehhez nem feltétlenül kell egy ilyen nap, mint a Valentin nap.
2019. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem jogos.
2019. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én eléggé sértődékeny fajta vagyok, de ezt tényleg (minden gonoszság,bunkóság nélkül) túlreagáltad. Hidd el, ez az ünnep egyáltalán nem nagy szám .. Pláne a pasiknak... De sztem sincs semmi értelme.. :D Nyugi, szeret téged a srác :))23L
2019. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a valantin napot,tenyleg ugyan olyan nap mint a többi.Csak az extra pénz kidobas mindenféle szivecskes mackokas fosra,aminek semmi hasznát nem lehet venni.Előtte utánna bepotoljatok a valanetin napot
2019. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nőkent irom, a páromnak az év mind a 365 napja Valentin nap: kedves, figyelmes, törődő, szeret. Mi az amit csak pont Vslentin nap lehet csinálni?
2019. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!