Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani, mi lehet A háttérben?

Figyelt kérdés

30 eves lany vagyok, még soha nem volt párkapcsolatom. Rengeteg lehetőségem volt es van ismerkedni, szerencsere a ferfiak szemében attraktív vagyok. Szórakozóhelyen is egyből kiszúrnak maguknak. Ha leszolitanak, akkor nem futok el a srac elől, es jol le is kommunikalok egy random ismerkedést. El is megyek randira,ha epp nem jövök magamnak es a sracnak valami kifogással,de mar a 2.,3. randin meghatralok es szo szerint egy kifogással eltűnok!! Ilyenkor megijedek, általában kevésnek erzem magam.


Rengeteget meditalok a miérteken, de mindig odajutok, hogy ezt az egeszet fejben kell eldöntenem es erőt venni magamon vagy különben örökre a magány marad,mint társ.


Számos hibát talalok magamon, önértékelési hibaim vannak. Nem látom olyan szepnek magam, mint aminek masok látnak. Nem is ertem,amikor egyes ferfiaknal labdába rughatok. Ilyenkor azzal magyarázom, hogy biztos sex-re kellenék!


Tul gondolom az ismerkedést. 30evesen meg még inkabb, mint 10evvel ezelőtt!!! Egybol meghátrálok, ha azzal szembesülök, hogy mennyi hiányosságom van a párkapcsolat terén. Ki lesz az, aki velem akar vacakolni, Akivel meg kell ismertetni a szexet? Ez a vilag pont nem errol szol! Mindenhonnan azt hallani, hogy a szex az elet, a párkapcsolatok mozgatórugója. Erre annyira ragorcsoltem 20-on eves koromban is, hogy mindig rettegtem, hogy keves leszek hozza. Felek attól is, hogy viszonozzam a csókot, mert biztos egy béna vagyok es mást várnak tolem. Képtelen vagyok mar beengedni valakit, akivel kialakíthatnék egy kapcsolatot. Retteges fog el,ha bevillan,hogy 2-3 találkozó utan mar haladni kellene, közel kellene engedni valakit ...es még inkabb elrettent a tudat,hogy sajat magam

miattam örökre egyedül maradhatok, holott társra vagyom!


Szeretnem, ha a kívülállók vonnák le a konzekvenciát errol az esetről!

Szivesen beszélgetnek valakivel, aki ebben a témában jártas, aki segítene felismerni a hibát! Aki segítene rávezetni, hogy mi a hiba forrása. Egyedul nem megy!

Lehet gyerekkorból hozom ezt a bezartsagot es ezt a tömérdek önértékelési problémát? Egyébként vidám ember vagyok társaságban,de jobban szeretek visszafogottan, komolyabban létezni. Nem szeretek középpontban lenni!


Koszonom, hogy szántatok ezekre a hosszú sorokra idot!


2019. jan. 12. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez tipikusan az, amit nem tud kívülálló megválaszolni.



Bármi is van a háttérben, valószínűleg olyasmi, amit saját magadnak sem ismersz be, és értelemszerűen innentől egy kívülállónak sem fogod elmondani.


A legtöbb ember első körben önmagának hazudik az ilyen témában, és amíg nem sikerül egyedül megtalálni a valódi okot, amíg mindig felmentést adsz magadnak, hogy "á, biztos nem az inkább valami másban van az ok", addig nem is fogod megváltoztatni

2019. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg gondolkoztál, hogy felkeress egy pszichológust?

Jó, oké, pénzbe kerül, de szerintem ez szakszerű segítség nélkül nem fog rendbe rakni.

2019. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Így van, egy jó terapeuta aki nem megmondja, hogy mit csinálj, hanem megpróbál segíteni, hogy magadtól megfejtsd sokat segíthet.


De alapjában véve arra is igaz, ha saját magadnak nem ismersz be dogokat, akkor nem fog igazság szérumot adni.

2019. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Pszichológus, családállítás.
2019. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Családállítás :D


Esetleg egy jósnő tarot kártyával

2019. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is szakember.

Mi erre nem fogunk tudni érdemben válaszolni.

Annyit tudok mondani, hogy hidd el, hogy méltó vagy egy párkapcsolatra. Értékes nő vagy.

2019. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Antiszoc introvertalt vagy?
2019. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak fizetos pasik is. Menj el egyhez es kerdd meg,h tanitson meg csokolozni meg a szex tobbi reszletere.
2019. jan. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!