Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran találkozol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkozol a pároddal? Mióta vagytok együtt/hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 15:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2 hónapja, és heti kb 2 napot. Pedig nem lakunk messze egymástól. Nekem ez azért fura, mert eddig aki tényleg komolyat akart velem, az 100 km-ről is megoldotta, hogy majdnem minden nap lásson. Úgyhogy nem tudom, hogy komolyan vehetem-e őt, elvileg igen, elmondása szerint is és bemutatott már a családnak is, de nekem ez akkor sem kerek. Hiányzik az, hogy úgy érezzem, megveszik értem.
2019. jan. 12. 16:57
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálam aki úgy éreztette, hogy megveszik értem, azt nem is lehetett később komolyan venni, hisz mindig talált mást helyettem. :) Vagy csak rájött, hogy mégsem szeret. A mostani barátom velem se érezteti, hogy megveszne értem, viszont eddig ő az egyetlen aki komolyan veszi a kapcsolatot.
2019. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Hm, érdekes, nekem épp ellenkezőleg voltak eddig, aki már az elején is megveszett, az a kezemet is megkérte volna, akiknél pedig bizonytalannak éreztem a dolgot..ott sajnos ki is derült, hogy nem ok nélkül :D
2019. jan. 12. 17:03
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Változó. Általában heti 3x- péntek, szombat, vasárnap.

De mostanában kevesebb a munkája, úgyhogy hét közben is el tud jönni egy kávéra.

3 éve vagyunk együtt.

21/L 29/F

2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk kérdés mit értünk, a heti hány találkozón? :)


Ha naponként számoljuk, nálunk heti 4 nap biztosan van. Viszont, ez csak heti 2 találkozó, mert együtt is alszunk.

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Vannak emberek, akik nem igénylik a sok találkozót, még akkor se, ha nagyon szeretik a másikat. Például én. Nekem heti 1 is elég. Ilyen vagyok, más is simán lehet ilyen, szóval szerintem ne aggódj, ha nem akar pl heti 4× találkozni.:)
2019. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Majdnem minden nap (iskola miatt)

Én 13 ő 14.

4 hónapja és pár napja.

2019. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

4 és fél hónapja. Sajnos csak havonta egyszer, max. kétszer tudunk találkozni, egy-egy hétvégére, mivel kb. 220km választ el minket egymástól, de mindketten komolyan gondoljuk, szerelmesek vagyunk a másikba, úgyhogy a távolság a legkevesebb.


18 évesek vagyunk.

2019. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mi 8 hónapja vagyunk együtt és heti háromszor találkozhatunk (hétköznap 2 óra hétvégén engednek többet néha).

16/L

2019. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!