Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, hogy 24 évesen MÉG (! ) nem szeretnék gyereket, hanem előbb szeretném a mesterképzést elvégezni, s dolgozni is? Én vagyok a lány.

Figyelt kérdés

A párom már úgy gondolja, vágjunk bele a babaprojektbe, ami nincs is úgy ellenemre, de én adnék még magamnak egy 2 évet. Ő 31 éves, de én csak 24 és most fejezem be az első diplomámat, amire még megcsinálnék egy egyéves külföldi mesterképzést is, VAGY egy itthoni kétéves mestert.


Én úgy érzem, így lenne helyes a sorrend, mert egy kisbaba mellett aztán nagyon nehéz volna egyszerre pénzt keresnem is és tanulnom is.


Eddig kizárólag diákmunkáim voltak, szóval nincs meg az egyéves munkaviszonyom sem.


24/L



2019. jan. 12. 19:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%

Úgy beszélsz, mint aki 100%, hogy belehal a szülésbe. Utána is tudsz dolgozni/tanulni.

32/f

2019. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Első válaszoló mekkora egy idióta vagy.

A kérdésemben direkt utaltam arra, hogy AKAROK persze én is szülni, nem arról van szó, hogy nem! Hanem arról, hogy MÉG nem állnak fent az én oldalamról a körülmények! Remélem, felfogtad és számodra is érthető volt!

2019. jan. 12. 19:58
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem gond.Nem vagy elkésve 2-3 év mùlva se.Család mellett nem egyszerű a tanulás.
2019. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ráértek még, először rendezd a sulit, aztán dolgozz egy kicsit. A gyerek életre szól, az első pár év teljes embert kíván. Ne kapkodjátok el.
2019. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
5%

Persze, felfogtam, hogy ez egy bizalmi helyzet lenne számodra, de nem bízol a hapsidban. Amúgy belátnád, hogy van ovi-bölcsi és a hátralevő idődben annyi mestert és PhD-t raksz, amennyit nem szégyelsz. Ettől tényleg idióta vagyok?

32/f

2019. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
És Te felfogtad,hogyha gyereke van az nem abból áll megszületésétől kezdve,hogy bölcsöde,óvoda,ilyen tábor olyan tábor mert Ő most tanul?Azzal a gyerekkel foglalkozni is kell,sőt a bölcsödébe is el kel menni érte,utána otthon foglalkozni vele,emellett pedig dolgozni is.És ez csak pár részlet volt.
2019. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy azért kéne kicsit dolgozni előtte, mert ugyan van egyetemistáknak gyed, de az 100 ezer körül van, és ugyan nem tudom mit tanulsz, de ha olyan diplomád lesz, amivel jól kereshetsz, akkor feltétlenül dolgoznék a helyedben egy évet. Jó fizuval 200 körül van a csed maximuma és azután a gyed is jó pénz. Legyen saját pénzed feltétlenül, mert a pasid megunja a babázást (vagy ne adj isten történik vele valami) és ottmaradsz pénz, végzettség és segítség nélkül. Biztosítsd be magad, mert soha nem tudhatod, hogy mi történik.
2019. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is 29 évesen szültem, miután elvégeztem az egyetemet, úgymond bedolgoztam magam, hogy szülés után legyen hová visszamennem, már újra dolgozom a règi helyemen. Mi a párommal úgy gondoltuk, legyen meg mindkettőnknek a végzettség, egzisztencia, utána jöhet a baba. Így is lett. Nem arról lehet inkább szó a ti esetetekben, hogy a párod megijedt ettől a külföldi tanulástól, és azzal próbál "hazakötni", hogy szülj egy gyereket?
2019. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az kimaradt,hogy illendő lenne még a gyereke apjával is valami időt tölteni,ha nem akar egyedülálló lenni később.
2019. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#3 és #4 igen, pont így gondolkodom én is. Én simán bevállalnám, HA már lenne egy év munkaviszonyom és meglenne a mester is.


32/f: Jobban szeretem a barátomat a világon mindennél és mindenkinél és olyan bizalom van köztünk, ami ritka sajnos manapság. Épp ezért, szerencsére Ő is teljesen megérti az én álláspontomat is. De a gyereket elsősorban NEM A FÉRFI neveli az első 2-3 évében, hanem a NŐ! Azaz, az anyja! És rohadtul nem azért fogok szülni, hogy az első hónapok után, vagy egyévesen elpasszoljam szerencsétlent egy bölcsődébe! ;)


Ennél jobb Anya szeretnék MAJD lenni!

2019. jan. 12. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!