Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, hogy 24 évesen MÉG (! ) nem szeretnék gyereket, hanem előbb szeretném a mesterképzést elvégezni, s dolgozni is? Én vagyok a lány.

Figyelt kérdés

A párom már úgy gondolja, vágjunk bele a babaprojektbe, ami nincs is úgy ellenemre, de én adnék még magamnak egy 2 évet. Ő 31 éves, de én csak 24 és most fejezem be az első diplomámat, amire még megcsinálnék egy egyéves külföldi mesterképzést is, VAGY egy itthoni kétéves mestert.


Én úgy érzem, így lenne helyes a sorrend, mert egy kisbaba mellett aztán nagyon nehéz volna egyszerre pénzt keresnem is és tanulnom is.


Eddig kizárólag diákmunkáim voltak, szóval nincs meg az egyéves munkaviszonyom sem.


24/L



2019. jan. 12. 19:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

De hát még gyedet sem kapna, vagy mi a manó van most 5-ös...


Plusz kB 30 évesen menjen el először dolgozni? Hova veszik fel 0 munkatapasztalattal? Sehova...

Neked van igazad, kérdező! Nem a középkorban élünk!

2019. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
És igen, tényleg egy idióta vagy! Többet ne is irkálj ide, értelmes kommment úgysem születik tőled!
2019. jan. 12. 20:12
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
32f mindenhova oda okoskodik
2019. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Hát nem mi tehetünk róla, hogy szerencsétlennek nincs élete, ezért okoskodik mindenhova oda! :D


Többiek: köszönöm szépen az értelmes válaszokat! Igazából véleményekre voltam kíváncsi...Nyilván ez nem lesz szakító ok a barátommal, természetesen megtudjuk beszélni. Csak meglepődtem, hogy ilyen vágyai vannak, amikor tudja jól, hogy én még - kis túlzással persze - sehol nem tartok munka terén. ÉS szerintem is bőven beleférne még előtt egy kis munka + továbbképzés levelezőn.

2019. jan. 12. 20:19
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nőként és anyaként mondom, hogy egyetértek veled Kérdező, több ilyen felelősségteljes gondolkodású fiatalra lenne szükség!

Tanulj, dolgozz és élj, hogy a kisgyereked mellett ne zombiként kelljen majd létezned.

2019. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17%

Nos ezek szerint csak megerősítésért jöttél, hiszen megvan a kialakult véleményed. Ha az álláspontod a párod megérti és elfogadja, mi szükséged arra, hogy bólogassunk mi is hozzá? Ha nem értetek egyet, azt sem mi fogjuk megoldani. Amúgy meg igazad van abban ahogy gondolkodsz, abban is, hogy a párod belevágna (gondolom gondotokat tudná viselni).

Mindkettő mellett vannak pro és kontra érvek, de ezekben nektek kell egyet értenetek, mert a ti életetek és nem a miénk. Esetleg, ha a pároddal is így beszélsz csak mert mond egy sima nem sértő véleményt az ügy kapcsán, akkor megnyugodhatsz, előbb-utóbb nem "kell" szülnöd. Sok boldogságot. :)

32/f

2019. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
32/f: HAHAHA! :DDD Szerencsére én szóba se állok a hozzád hasonlo kaliberű, kötekedős, nagypofájú, tudálékos pasikkal, szóval nem, a barátom nem olyan mint te ! Így értelemszerűen nem beszélek vele szinte sosem harsányan!
2019. jan. 12. 20:29
 18/33 A kérdező kommentje:
#15: Köszönöm szépen a biztató szavakat! Igyekszem is! :)
2019. jan. 12. 20:30
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igazi csodapasi lehet a leírtak alapján. :D
2019. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene akarna 24 évesen gyereket? Az a normális hogy nem akarsz még,függetlenül a körülményektől.
2019. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!