Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, hogy 24 évesen MÉG (! ) nem szeretnék gyereket, hanem előbb szeretném a mesterképzést elvégezni, s dolgozni is? Én vagyok a lány.

Figyelt kérdés

A párom már úgy gondolja, vágjunk bele a babaprojektbe, ami nincs is úgy ellenemre, de én adnék még magamnak egy 2 évet. Ő 31 éves, de én csak 24 és most fejezem be az első diplomámat, amire még megcsinálnék egy egyéves külföldi mesterképzést is, VAGY egy itthoni kétéves mestert.


Én úgy érzem, így lenne helyes a sorrend, mert egy kisbaba mellett aztán nagyon nehéz volna egyszerre pénzt keresnem is és tanulnom is.


Eddig kizárólag diákmunkáim voltak, szóval nincs meg az egyéves munkaviszonyom sem.


24/L



2019. jan. 12. 19:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Már túl vagyok a huszonéveimen, és nagyon örülök, hogy nem szültem akkor. Tanulj, tapasztalj, utazz, élj. Bőven ráérsz.
2019. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson most szülni, munkatapasztalat és élettapasztalat nélkül. Bőven ráérsz 30 felett is. Ha a mostani párod ezt nem érti meg, akkor kuka. Ne hagyd hogy sürgessen. Láttam én már pár sztorit, így úgy szerelem, nő szült a csupasz seggére, aztán pasi meg felszivódott. Ott maradt egyedül végzettség munka nélkül ,nevelheti az anyjával.
2019. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
59%

A semmire nem szabad szülni és ezt te is tudod. Főleg munkaviszony nélkül nem. Amúgy addig, míg te tanulgatsz, elsőre nem ártana összeházasodni, nem? Másrészt pedig, kompromisszumra hajlóbb ötletnek tűnne, ha a mesterképzést levelezőn kezdenéd el és mellette rendesen dolgoznál, vagy 1 évet kihagynál a tanulásból, elmennél dolgozni, majd jelentkeznél nappalis mesterre, ami alatt elkezdhetnétek próbálkozni is, s ha sikerül, halasztol. Mint tudjuk, általában nem villámcsapásszerűen lesz terhes az ember, főleg, ha fogamzásgátlót szedtél a próbálkozás előtt.

Szerintem gondolkozz el ezen, bár nagyon úgy tűnik, hogy sziklaszilárd véleményed van és, hogy te inkább még élnél egy picit.

2019. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!