Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek olyan létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan létezik, hogy valaki a taknyával, könnyekkel tudjon sírni, hogy elérje amit akar?

Figyelt kérdés
Akár saját tapasztalat, akár ilyen szakterületű tudás alapján. Mik ennek a jelei?

2019. jan. 13. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, az óvodában.
2019. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, simán. Ha jól csinálja, nincsenek jelei, csak amikor kiderül, hogy kamu volt az egész.
2019. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg valami hisztérika, de akkor is komolyan gondolja. Ezt nem lehet megjátszani.
2019. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Van. Úgy hívják hogy hisztérika.

Jelei?

Mikor nbemet mondasz neki vmire, vagy nem az van, amit ő akar, először elkezd gyengén majd erősen durcizni. Ha akkor se veszed a apot, na akkor jön a zokogás meg a takony.

Egx ilyen embert ismertem, nagyon durván hisztizett.

2019. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs allergiád vagy ilyesmi, akkor könnyezni csak akkor könnyezel, ha tényleg nagyon szar kedved van. Az más kérdés, hogy lehet, hogy nem amiatt van szar kedved, amit mondasz, hanem valami egész más áll a háttérben. 😢 😎
2019. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl. sírásnál alapból folyik az orrom is.

Amúgy, simán lehet színészkedni, sokaknak megy. Már az elég motiváció hozzá, ha arra gondol, hogy ha nem jön össze, amiért hisztizik, milyen sz*r lesz neki.

2019. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Létezik. A nők remek színészek.
2019. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán. Van, aki nem tud pl. megbeszélni egy problémát, kifejezni a valós érzelmeit és testi tünetekben jön ki, izzad, elsírja magát, megy a hasa stb.

Ez azért nehéz, mert pl. nagyon zavar valami a kapcsolatban és változtatni szeretnél, tök normálisan elővezeted, és ha a párod ilyen, sírórohamot kap, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyod. Ezek önkéntelen reakciók.

Megjátszani a sírást, az más dolog, színművészetin ezt külön oktatják.

2019. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom láttál már színészeket :D


Ha könnyezel a taknyod is folyik, a szemüregből lefolyik a könny az orrba is. Nők nem véletlen tudnak szempillaspirálos taknyos zsepit produkálni.


Nem vagyok sírós típus, de ha nagyon akarom elég könnyen tudok sírni. Utoljára 17-18 évesen csináltam a barátok szórakoztatására valamilyen piti hülyeséget előadva.


Aki nárcisztikus, manipulatív az röhögve megcsinálja neked.

Ugyanez igaz egy érzékenyebb vagy labilis személyre. Bár utóbbiak esetében nemfeltétlen a manipuláció az elsődleges cél. Simán felhergelik magukat annyira, hogy idegileg kibukjanak.

2019. jan. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes, hogy megosztó volt a kérdés. Én is amondó vagyok, hogy ez létezik és ott van körülöttünk, csak aki eddig kimaradt belőle, annak nehezen hihető jelenség. Én a saját bőrömön tapasztaltam, hogy tud irányítani sokáig egy nárcisztikus személy (vagy borderline, nehéz eldönteni). Addig soha sem gondoltam volna, hogy valaki győztes mámorral, kárörvendve közli, hogy összetörtem a szívét és már tehetetlen vagyok, úgyhogy jól beszoptam. Meg hogy a saját szememmel látom, amint pár másodpercre elfelejti, hol tartott, azután, mire eszébe jut, vissza alakítja az arcát és a hangját(!) hogy folytathassa ahol félbehagyta. Mindenesetre ha azt mondanám hogy az idő alatt az életem "rákosi korszakát" éltem meg, még finoman fogalmaztam.
2019. jan. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!