Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt év barátságból szerelem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év barátságból szerelem de viszont ő kapcsolatban. Nem tud kilépni. Agresszív fél a másik kapcsolatban. Elnyomja nem hagyja szakítani és így teljesen megzavarodott a lány így a mi kapcsolatunk is romlóban. Ilyenkor mi a helyzet? Megéri?

Figyelt kérdés
5 év barátságból tavaly májusban kialakult egy szerelmi dolog, de úgy, hogy mindketten kapcsolatban voltunk én nekem a lány már a kezdetek óta többet jelentett mint egy barát és így eldobtam az akkori kapcsolatomat érte ő viszont nem tud kilépni az övéből így hát amúgy még a mai napig tart ez a dolog...sok minden volt köztünk és mégjobban szerelmes lettem belé, de mindketten szenvedünk..sok titkolózás stb..próbáltam ismerkedni és vele befejezni de nem megy..amúgy tarsastanc verseny táncosok vagyunk es ezis összeköt minket..mindent megtettem érte..ennyit lányért sosem tettem meg...annyit megjegyzek hogy a másik kapcsolatát próbálta lezárni de a srác személyisége nagyon durván agresszív és nagyon irányítja a lányt vagyis mostmár kevésbé..nemhiába szeretett belém..pl srác sosem hagyta bulizni vagy bármi én meg örülök ha szórakozik stb...lánynak első kapcsolata volt és kötődik ezektől függetlenül hozzá...viszont en nagyon kikészültem mostanság mivel már 8 hónapja húzódik...és így a tanulmányi eredményeim is romlanak mert csak erre tudok gondolni...hogyan kezeljem ezt? Megéri egyáltalán?
2019. jan. 13. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam el vegig, de megerdemelnetek ti igy 3an egymast.

Bar azt se tudni, h agressziv akivel egyutt van ez a pitsa.

Anyit tudni rola, h kapcsolaton kivul is kacsingat, es vagy azt hazudja, h felelembol nem lephet ki, vagy valoban egy ilyen akaratgyenge cseled, aki meg is erdemli a sorsat.

Vagy te ertesz valamit felre, leven h egy halacska uszkal csak a tengeredben, es muszaj vagy megfogni.

2019. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nincsen, hogy nem tud kilépni, legfeljebb, ha láncra verve tartják a pincében. Szerintem felejtsd el ezt az embert.
2019. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem éri meg.

Gondolom, még igencsak fiatalok vagytok. Úgyhogy nincs se gyerek, se közös lakás, se hitel, lehet hogy együtt se élnek.

A lány nem akar kilépni, csak te megadod neki azt, ami a kapcsolatából hiànyzik. De arra kevés vagy, hogy veled legyen, mert akkor az hiányozna, amit a másiktól megkap.

Bele se kellett volna ebbe keveredni, úgyhogy minél előbb abbahagyod, annál jobban jársz.

2019. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem is fog kilépni belátható időn belül.

Nem azért mert nem tud, hanem mert nem akar!!!

Jól mondják előttem, ne akarj ilyen riherongy nőt aki a kapcsolatából kacsintgat kifele... Ha igazán szeretne bármit megtenne érted, értsd kilépne...

Jó így neki van egy fix kapcsolata, meg megvan mellette az izgalom is.

2019. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Még annyi hogy egy barátomat így tette tönkre lelkileg egy nő, kb 1 évig kefélt vele félre a csajszi, csak hitegette. Meg panaszkodott mindighogy így úgy rossz a pasijával meg agresszív, meg kutyafüle...

Szerinted szakított a csaj? Hát nem!

Hálistennek kb egy év után lépett a haverom és lezárta, de lelkileg megrokkant kicsit.

2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem nem tud kilépni, hanem nem akar. Egész más. Ennyire vagy jó neki, nem többre.
2019. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy ember, legyen az férfi vagy nő, kitud lépni a rossz kapcsolatából, ha akar.A többi csak mese habbal, és akkor is, ha itt leszavaznak mindenkit, aki így gondolja.
2019. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem éri meg.

Már rég lelephetett volna, ha akar.

2019. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sincs olyan, hogy nem hagyja szakítani, pláne ha ott lennél neki te.


Csak egy kérdés: Ő tudja, hogy mit érzel iránta és, hogy szeretnél vele kapcsolatban lenni??


Volt egy jó barátom, akit barátnak tekintettem, tudta, hogy mást szeretek, egy idő után mégis szerelmet vallott nekem, merthogy elvileg kedves voltam vele, megértő, meghallgattam stb. Teljesen félreértett, pedig csak barátkoztam vele, még meséltem is akkoriban arról akibe szerelmes voltam.


A másik: Tényleg megéri felrúgni a barátságotokat? Láttam hasonló példát ismerősi körben, és végül nem sikerült a kapcsolat, viszont a barátságnak is vége szakadt értelem szerűen.

2019. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, olyan NINCS, hogy nem tud kilépni. Nem tartanak fegyvert a fejéhez, nem zárják be a pincébe. Szabad akaratából van abban a kapcsolatban és szabad akaratából ki is léphet, még ha a másiknak nem is fog tetszeni a döntése

A párkapcsolat egyoldalúan felmondható szerződés.


Ha annyira akarna téged, már rég felrúgta volna és veled lenne. Neki ez kényelmes így, meg eléggé muja lehet, ha nem "mer" szakítani.


Inkább ezen gondolkodj el. Te is eldobtad zokszó nélkül a kapcsolatod érte, ugyan fordítva miért nem teszi? És a válasz nem a párja viselkedése, hanem az övé. Sokmindent elmond a nőről. Én nem áltatnám magam a helyedben tovább.


30N

2019. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!