Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim azt szeretné ha híznék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim azt szeretné ha híznék? Többi lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 157cm és 45 kg. Vékony vagyok de nekem eddig semmi problémám nem volt ezzel eddig. Egy ideje bszogat ezzel hogy hízzak már meg egyet többet stb. Szoktam enni rendesen( de nagyon sokat nem tudok egyszerre enni) de általában ha hízok is azonnal le is megy az a kicsi is :( tudom hogy igy nem jovok be neki vagy tudom... kapcsolatunk kezdeten meg igy dicsergette az alakom ugy dicsergette most meg allandoam ezzel szekal. En sem bszogatom azzal h o hogy nezki o igy nez ki stb. Szakitani nyilvan nem fogok vele mert szeretem csak valami otlet mit csinaljak h elfogadobb legyen meg turelmesebb? Es hogy mikent hizzak ? Mit mennyit egyek hogy hizzak fogalmam sincs... esetleg valami hizo gyogyszer letezik?

2019. jan. 15. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jarj edzeni, es hizz izommal. Illetve tomegelj, tomegnovelo porokkal.:-)
2019. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországon most nagy divat az elhízás. Ne érezd magad rosszul, te ilyen vagy, ha neki nem tetszik, menjen, keressen egy tonnadonnát. Teljesen szét fogja verni az önbecsülésed! tapasztalat.
2019. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
20 évesen nem kéne ilyen idióták mellett leragadni. Ha nem szeret így, akkor hagyd a fenébe. Nem is értek sok fiatal lányt mennyire vakok.
2019. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Pedig sovàny se vagy.Nehogy már az legyen a bajod,hogy nem tudsz hízni...Különben meg az évek soràn úgy is lassulni fog az anyagcseréd,meg ha egyszer szülsz,akkor is visszamarad pár kg..Én hagynék helyet a kilóknak későbbre.De ha minden áron szeretnél hízni,szedj B-vitamin komplexet meg vasat,meg csipegess sokat
2019. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha ki sem mozdulsz az ágyból, akkor ~1300 kcalt égetsz el. Ha megeszel egy kis zacskó sós mogyorót (kb 80g) akkor a napi kalóriaszükségleted felét bevitted, ami ahhoz kell, hogy csak életben maradj. Ha belegondolsz ilyen magokból nem nagy kunszt megenni 2-3 szor ennyit, mivel nem foglalnak sok helyet. Ha kicsit hízni akarsz, csipegess ezekből még a mellé, amit naponta megeszel, ha még mozogsz is egy kicsit, akkor a jó alakod is megmarad.

32/f

2019. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jó dolog hogy vékony vagy.

Amennyiben ez zavar izmosodhatsz is de maga az elhízás az szerintem nem szerencsés és nem is egészséges a magam részéről pedig esztétikusabb vonzóbb "kislányosabb" fiatalosabb ha vékony egy lány.

2019. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Hat egy 5kg az elferne rajtad.
2019. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Amugy nem vágom ha szeret miért nem fogad el téged..

Ebből előbb utóbb az van hogy más nőket is próbál becserkészni rossz esetben.


Bevallom neked én nem így képzelem a szerelmet..


Ez nekem magas.


F32

2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jaj az ilyet nem kell túlreagálni :)


A férfiak szeretik ha "lehet mit fogni" a barátnőjükön. Nem hinném, hogy ezt véresen komolyan gondolja. :) Nyugodj meg tetszel te is így neki, másképp nem lenne veled.


Nálam fordítva van a helyzet. Én jópár kilót felszedtem, most 65 vagyok, és régen 54 körül voltam. Mutattam egy képet a páromnak az akkori alakomról, hát át is kellett küldenem neki képet, mert ő lementette, hogy akkor milyen jól néztem ki. :) De nem estem pánikba, hogy juj most mi lesz.


25N

2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Szakíts, majd más elfogad téged olyannak, amilyen vagy.
2019. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!