Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátja egy fiú. Néhány napot szeretne vele tölteni. Mit tegyek? F/22

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk még frissnek mondható, hiszen alig három hónapja vagyunk együtt. A legjobb barátját hét éve ismeri, viszont akkoriban egy hónapot jártak. A pasas külföldön dolgozik, de időnként hazajön. A napokban érkezett meg és már találkoztak is, amit nem elleneztem. A gondot az jelentette, hogy néhány napot a barátjával szeretne tölteni. Azt mondja, hogy csak társaságot akar csinálni neki, mert egyedül van, de még nem mondta neki biztosra, hogy elmenne e. Nem aludna nála, de egész nap ott lenne. Ezen felháborodtam és csúnyán összevesztünk. Amikor felhoztam, hogy a volt pasid, azzal védekezik, hogy fiatal volt és még nem tudta mi a szerelem, meg hogy nagyon régen volt. A kapcsolatunk is veszélybe került, mert már alig beszélünk. Szerintetek ezek alapján túlságosan féltékeny vagyok, vagy valóban van okom arra, hogy azt higgyem megcsal?

2018. dec. 19. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Én sem örülnék ennek. Nagyon nem.
2018. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nőként nekem sem tetszene egy ilyen helyzet, de még a ti kapcsolatotok sem nevezhető komolynak ilyen rövidke idő után. Mindenesetre az, hogy találkoznak, szerintem még belefér, de több napos együttlét nekem sem tetszene.
2018. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Dobd ki a fenébe! Ha ennyire fontos neki a barát, akkor lógjon rajta!
2018. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Ja,hihető.
2018. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
ebből dugás lesz(nem kérek privátot)
2018. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Ráfáztál :)


Te csak a "hivatalos barát" leszel majd. Készülj fel a cuckold kapcsolat remek aromájára.

2018. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Te is töltsed velük.
2018. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Ne viccelj... Azonnal lapát. Kukába az ilyennel.

Nem vagy túlságosan féltékeny. Teljesen jogos, hogy kiakadtál.

Menjen csak dugni, de akkor ti már nem vagytok együtt.

Hidd el, jobban jársz ha még időben kukázod ezt az ostoba kur-vát.

2018. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha még a srácot védi, és erősködik, hogy “csak barát”, akkor kuka. Ha fontos lennél neki, lemondaná a csávót. Eléggé palira vesz...dobd ki a kis ribit.
2018. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Kívánj neki sok sikert és keress magadnak egy normális nőt, akinek nem kell elmagyarázni, miért nem ok ez.
2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!