Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb, a véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, a véletlen vagy a szándékos?

Figyelt kérdés
A párom arra nem vette a fáradságot hogy felköszöntsön névnapomon és ez nem az első eset. Valószínűleg szándékosan nem tette, mert sokszor veszekszünk. De ettől függetlenül szerintem ez tiszteletlenség és rosszul esik, mert ugyanúgy viselkedik mintha nem történt volna semmi. Ez sokkal rosszabb mintha elfelejtette volna. Mi a véleményetek?

2019. jan. 16. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A leges-legrosszabb hogy te ilyen dolgok utan meg mindig vele vagy.
2019. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az a véleményem, hogy vagy hozzátok rendbe a kapcsolatot, vagy zárjátok le!
2019. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy neki abszolút semmit nem jelent a névnap. Mi se szoktuk egymást ilyenkor felköszönteni, most megmondom őszintén hirtelen azt se tudnám megmondani, mikor van a névnapja. Valamikor nyáron.

De ha ennyire rossz a kapcsolat és ennyit veszekedtek akkor az legyen a legkisebb gondod, hogy nem érdekli a névnapod.

2019. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
mondjuk olyannal se allnek ossze aki ilyenen fennakad :D
2019. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Úgy tűnik kifelé kacsingat a "kapcsolatból" ez már neki nem pálya valamiért.
2019. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem csinálta elsőre és utólsora! Szülinapom volt. Egész nap nem köszöntött fel. Majd este le ült a gép elé és látja hogy sokan felköszöntöttek. Hátra néz és így szól. Neked meg ma van a születés napod? Látom jó sokan írtak! És kiverte a balhét hogy ez ki az ki? Miért írt stb... Annyit mondtam. Nem érdekel hányan köszöntöttek fel facen, engem egy érdekelt volna de az nem tette meg.. Semmi rakció!! Persze nem ez miatt de rá kb 2 hónapra ott is hagytam.. Igen rosszul esik az embernek. Nem vártam semmi ajándékot csak hogy annyit mondjon hogy boldog szülinapot gyermekem anyja!!!
2019. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy kellene viselkednünk a párunkkal, hogy a köszöntést kiérdemeljük.


Soha ne azt nézzük, hogy a másik mit csinált rosszul, hanem azt, hogy mi az, ami mi rosszul csináltunk, aminek az lett a következménye, hogy nem lettünk felköszöntve.

2019. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

No, újra neki futok (talán most nem hibázok).


Talán úgy kellene viselkednünk a párunkkal, hogy a köszöntést kiérdemeljük.



Soha ne azt nézzük, hogy a másik mit csinált rosszul, hanem azt, hogy mi az, amit mi rosszul csináltunk, aminek az lett a következménye, hogy nem lettünk felköszöntve.

2019. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont.
2019. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazatok van! Nem érdemeltem meg a felköszöntést mert az nap nem vettem behűtött sört és neki kellett elmenni! Ha úgy nézem tényleg meg érdemeltem!! :))) De sebaj. A férjemnek nem kell sör hogy normálisan felköszöntsön és még ajándékot is szoktam kapni!! Úgyhogy nem érdekel mi volt az exem kis lelkében!! :))
2019. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!