Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtassam el magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el magam a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem csúnya válása volt.. A gyerekei pedig vele laknak. Nagyon szeretjük egymást, és eljutottunk odáig, hogy megkért, költözzek hozzá és a gyerekeihez (egy 17 éves lány és egy 19 éves fiú).

Izgatott voltam, hogy találkozhatok velük, és reméltem, hogy megkedvelnek.

Hát, közel sem így volt...

Amikor a lány meglátott, csak flegmatikusan nézett, aztán ilyen hangnemben megkérdezte a párom, hogy "ez most komoly?", ezzel bement a szobájába. A fiú legalább eljutott odáig, hogy köszönt, de ő is elég mogorva volt.

Ez most mindig így lesz? Vagy mégis mi a francot kéne tennem, hogy megkedveljenek? Tudom, hogy rossz dolog a válás, de nem ártottam nekik.


2013. okt. 21. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád. Képzeld magad a helyükbe, te sem repesnél az örömtől. Ha szerencséd van, idővel feloldódnak.
2013. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerették az apjukat, meg kell értened, hogy hozzá nem tudzs sehogyan sem felérni

talán jobban megkedvelnek, ha elviszed őket valahova

2013. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.


Igen, erre én is gondoltam, de hogyan vezessem ezt fel, hogy jöjjenek el egy "idegennel" mondjuk moziba? Szólni meg hiába szólok bármelyikükhöz (főleg a lányhoz), vagy csak bólogatnak, bambán néznek, vagy még ennyit sem.

Megértem őket, persze, de ez nem maradhat mindig így.

2013. okt. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!