Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta elváltam (egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elváltam (egy 3 éves gyerekkel) azóta rengeteg egyedülálló férfi próbálkozik nálam, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nekem furcsa,hogy nem egy egyedülálló nőt keresnek maguknak,persze ha valaki beleszeret valakibe akinek mellesleg van gyereke,az más tészta,de ők direkt "keresnek" az ismerkedési lehetőséggel.Egyiküket megkérdeztem,de komolya választ nem kaptam.Volt valaki ilyen helyzetben?
2019. jan. 18. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

#9

Értelmezd a leírtakat.

2019. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
Értelmeztem nyanyus.
2019. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem értelmezted, szerezni akartál magadnak egy jó napot :D

Remélem sikerült.

2019. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak jó nő vagy?
2019. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
Mert jó MILF vagy.
2019. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kor Man ***** válasza:
62%

Szia!


Én magamból indulok ki, szóval az hogy azok a pasik miért azt nem tudom. Ha számomra vonzó vagy, akkor ugye jó pont hogy elváltál, nem kell a férjedtől tartani. Szeretem a gyerekeket, és egy 3 éves megszokhat mire felnő, és nem kell vele harcolnom "anyuciért" Persze én tisztában vagyok vele hogy a gyerek az első. És persze nem vagyok önző. Tehát Fogalmazzunk úgy hogy elvált nőként megbecsülöd ha jól bánik veled egy egyébként nem tökéletes férfi, hiszen az előzőtől okkal váltál el. A gyerek kora meg ideális.


Szóval a paraméterek megfelelőek.


De ez az én véleményem. Gondolom akad még aki így gondolkodik.

2019. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Khm... A pedofilok is elvált kisgyerekes nőket keresnek

csaxólok

2019. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek olyan beteg az agya mint neked...


A többieknek köszönöm

2019. jan. 18. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!