Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik elnek/eltek olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elnek/eltek olyan kapcsolatban, ahol minden jo volt, szerettek, tiszteltek egymast stb, minden szuper volt, azok mondjak meg h megis mik voltak a masik hibai? Mik azok a hibak amik egy jo parkapcsolatban elfogadhatoak? PLS!

Figyelt kérdés
Oszinten mondjatok el kerlek,hulyesegek nelkul....mik azok a hibak,amik megis hibak,de ha mas minden jo,hosszutavon teljesen el tudjuk fogadni ezek jelenletet. Es aki boldognak erezte magat,az ugyanolyan boldognak erezte magat pld 2-3 ev sot tobb ev mulva is, mint mikor szerelmes lett?kerlek irjatok korokat,nemeket es h tart-e meg a kapcs vagy sem.Koszi szepen
2010. jún. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem először az ugrott be, hogy a férjem sosem oltja le maga után a villanyt a fürdőszobában, a wc-ben és a spajzban. Ha valami érdekeset néz a tévében, akkor meg sem hallja ha beszélek hozzá, csak ha megbökdösöm, vagy felemelem a hangom. Én ezekkel már 7 éve együtt élek, és ettől még szeretem őt.
2010. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a párommal 1 éve vagyok együtt, szegény picit lökött, elöbbre helyezi néha a munkát nálam (ahányszor előjön a probléma megbeszéljük vita nélkül) és még a makacsság az ami néha zavaró de ezzel együtt szeretjük egymást;) én L/17 ő 21/F
2010. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi több, mint 3 éve vagyunk együtt. az agyamra megy: -amikor nem figyel rám, főleg amikor tv-zik

-amikor nem képes válaszolni

-ellopkodja az összes párnát előlem

-képtelen kivinni maga után a koszos tányért, lekapcsolni a villanyt


kb ezek:) dehát így szeretem.

2010. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timi: ) ***** válasza:

Lehet hülyén hangzik,de van ami hibáját" szinte úgy elfogadom a páromnak,hogy már hiányozna ha nem lenne pl. amikor a takarót lehúzza rólam,egyik alatta ami az övé,a másik rajta ami az enyém volt...ez nem hiba ez csak egy példa.Elviselem azt hogy néha barátok és én itthon,olyankor azt az időt csak magamra szánom,kell egy kis szabadság,nem láncolom magamhoz,mert ha nem engedném,akkor úgyis csak elszökne" és kitalálna valami ürügyet,hirtelen haragú de elfogadom ezt is,olyan dolgokat nézek" el neki,amik szinte bennem is megvannak,mást nem igazán tolerálnék szerintem,de kitudja...

2.5 éve 23/L

2010. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt,hogy az érzelmi dolgokat ő máshogyan kezeli.Szerinte nem kell beszélni ilyenekről,meg elég ha azt mondja,hogy "szeretlek",ja a romantikázás szintén ugyanez a téma.Ezek zavaróak nekem,mellette viszont tudom,hogy ő nem ilyen típus,szóval nem várok tőle szerelmes verseket:D

Kb. ennyi,ami zavar benne...23 évesek vagyunk és még együtt...:)

2010. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogkrémes tubus tetejét nem csavarja vissza, a tusfürdők és samponos flakonok tetejét soha nem csukja vissza, a WC- ülőkét mindig felhajtva hagyja. Jelenleg nincs pasim, de úgy gondolom, hogy ezek azok a dolgok amiket el tudnék viselni.
2010. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!