Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyünk? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyünk? Nem akarok teljese n belefolyni, de már sajnos benne vagyok

Figyelt kérdés
A páromnak vagy egy barátja és neki egy barátnője, akikkel nagyon jóban vagyunk,össze szoktunk velük járni. Régóta együtt vannak már. Viszont a barát megcsalta a barátnőt egy csajjal,aki ezt elmondta az egyik barátnőmnek,o pedig nekem. Én elmondtam a barátomnak,nyilván senki másnak nem akarom tovabb adni,de vele mindent megbeszélunk. O már tudta, és egyből el akarta mondani a barátjának hogy a csaj akivel lefeküdt terjeszti ezt az egészet,és állítsa le,de mondtam hogy ne tegye,mert akkor én fogok kellemetlen helyzetbe kerülni,a barátnőm miatt. Mert ugye akkor nyilván kiderülne hogy ő mondta el nekem. És nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Szerintetek hogy lehetne ezt úgy megoldani hogy a párom barátja tudjon arról hogy a csajnak jár a szája és állítsa le, de egyben ne is derüljön ki,hogy én kitől tudom a sztorit? A csaj tudja hogy mi barátnők vagyunk, szóval egyből levàgná az egészet és kérdőre vonná a barátnőmet aki meg rám haragudna. Nem gondoltam volna hogy ez lesz ebből utalok az ilyenekben részt venni.. segítsetek :/
2019. jan. 19. 14:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A probléma csak annyi kedves, hogy a csajnak ha szól a megcsalo, akkor kérdőre fogja vonni a barátnőmet, hogy elmondta-e valakinek,és a barátnőm tudni fogja,hogy mi történt. Sőt valószínű már a csajnak is le fog esni elsőre,hiszem tudja hogy barátnők vagyunk, ismer mindegyikonket, azt is tudja hogy az én barátom a megcsalo barátok. De ezt már le írtam előbb is...
2019. jan. 19. 16:02
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval mielőtt okoskodni kezdesz, olvasd el rendesen ;)
2019. jan. 19. 16:02
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Azért azzal remélem tisztában vagy, hogy a kedves párod (aki tuti félrekúr) ugyanolyan görény, mint a haverja. ;)

Ugyanis ha ő inkább elhallgatja az infót, akkor ha te lennél megcsalva, akkor se mondaná el neked senki.


Neked milyen érzés lenne?

2019. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez aztán a kovetkeztetes😄 egy ember hogy mernek ilyet kijelenteni ezen a szutyok oldalon hogy megcsal a barátom, amikor fogalma sincs a kapcsolatomrol? nevetséges. Nem fogom elmondani a csajnak és pont. Ha annyira szoros kapcsolatban lennék lehet elmondanám, de csak jóban vagyunk, ennyi. Sajnálom persze, de nem akarok belefolyni ilyen szinten. Könnyű így okoskodni, de kiváncsi lennék bármelyikotok aki azt írta hogy mondjam el neki, megtenne-e a helyemben.
2019. jan. 19. 16:51
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja és akkor én is kérdezek: de beárulnád a legjobb barátod megcsalna a barátnőjét?
2019. jan. 19. 16:53
 16/20 A kérdező kommentje:
O sem helyesli. De a legjobb barátja és nem fogja elárulni.
2019. jan. 19. 16:54
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, "beárulnám". Ugyanis senkinek semmilyen gusztustalanságban nem lennék cinkosa, tettestársa.
2019. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondani bármit lehet :) de szuper, örülök ha te mások élete felett szeretsz palcat törni, és igazságot szolgáltatni. Tudod, csak megsúgom hogy a barátság arról szól, hogy jóban rosszaban a másik melle állsz, még ha hülyeséget csinál is. Ezek szerint neked ez a dolog ismeretlen.
2019. jan. 19. 18:39
 19/20 anonim ***** válasza:
Rendben. Akkor felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Csak akkor butaság volt erről kérdést kiírni.
2019. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elmondom mi alapjan mernek az emberek joslatokba bocsatkozni a te kapcsolatodrol:

Madarat tollarol, embert baratjarol. Na, kapisgalod mar milyen az ertekrendje a parodnak? Es sejted ki fog neki falazni, ha egyszer majd neki tamad kedve a tiltott gyumolcshoz?

2019. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!