Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz dolgom van, döntenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolgom van, döntenem kell, de nem tudom merre húz a szívem jobban. Válasszam azt akivel már tudom, hogy milyen?

Figyelt kérdés
két fiú jött most szóba nálam.. egyik az már kb 2 hónapja tetszik,és alakulóban van , de amíg most nincs itthon szóbajött egy másik fiú.. az elsö az olyan ,hogy nagyon szeret játszadozni velem -.- egyszer kavarunk, egyszer terel, aztán találkozunk mert ö akarta, és akkor elvagyunk, meg smst ír, de nem történt semmi. aztán megint találkoztunk akkor kavartunk, de mindig amikor társaságba vagyunk, és iszik akkor kavarunk.. de közben érzem ,hogy kedvel, meg smseket irt, msnen mindig rámir mgminden.. lehet most azért nemszerette volna ezt eröltetni,mert nincs a városban, és júliusban pedig pótvizsgázik, ezért nem találkozhatunk.. a másik fiú az exem.. amikor szakított hónapokig depressziós voltam ,de viszont amikor jártunk imádtam. most összeakar jönni, mert aztmondja még szeret , és mindig felhív meg látszik rajta, hogy nagyon akarja ,hogy összejöjjünk így megint.. de nemtudom ,hogy most mittegyek:( aztmondják a barátaim ,hogy ne mert megint dobni fog, és rosszulfog esni. de ugyérzem szeretem , és annyira aranyos :$ igazából mindkettő fiút szeretem, de nemtudom mitévő legyek
2010. jún. 29. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy már nincs Mónika show. Egész estét mozifilm lehetne belőle.
2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az biztos :'D
2010. jún. 29. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:

XD első


buta vagy mint a tök, értelmetlenül fogalmazol, emós vagy => nyomjátok grupiba és tegyétek fel puruttyára

2010. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a régit.Amit artál hogy szeret játszadozni az első srác...hát nem hangzik túl jól de szerintem aki egyszer már kitett mert nem becsült meg, nem kellettél neki aztán most gondol egyet és megint jöjjetek össze? Ez nem így megy! Szerintem verd ki a fejedből végleg,ideje túllépni ezen.
2010. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timi: ) ***** válasza:

:)

Szeretni csak egyet lehet!

Írd le papírra mind2 fiú nevét írd le a jó és rossz tulajdonságaikat és amelyik névnél több jó van az lesz a nyerő...

de egyébként te is tudod a választ csak nem akarod beismerni magadnak,érezned kell...

Gondolkozz,ne kapkodd el a választ,de ne halogasd 2 szék közül földre eshetsz...

23/L

2010. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egyikkel sem járnék, de ha a kettő közül kell választani, akkor az ex.

Milyen pasi az olyan, aki egyszer kavar, egyszer terel? :O

Meg miaz, hogy buliban ha iszik, akkor kavartok? Bocsi de részedről ez felelőtlenség, mert azt látják a pasik, hogy veled lehet azt csinálni, hogy rángatnak, amikor akarnak. Az ex a nyerő szerintem. ;) sok sikert

2010. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, ez a papíros jó ötlet: o de aki dobott már egyszer úgyérzem még mindig szeretem, és rengeteg jó tulajdonságát tudnám leírni, de lehet leginkább attól félek, hogy mégegyszer csalódást okoz nekem : ( bár mondta hogy annyira akar engem, és legszívesebben elásná magát, mert így megbántott de nemtudom.. az ,hogy ezt mondja az egy dolgo :/ áá nemtudom :(
2010. jún. 29. 20:30
 8/11 Timi: ) ***** válasza:

De-de tudod,le is írtad... gondolkozz csak te tudod kit választasz magadban nem vagy biztos,félsz a csalódástól!! Ez rajtad múlik akarod e annyira h vállalod ezzel együtt vagy sem,már nem az a kérdés,hogy ki hanem hogy igen vagy nem...

23/L

2010. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? Mert nem mindegy!
2010. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Am lehet hogy ismerlek! Véletlen nem székesfehérváron laksz?
2010. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!