Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz dolgom van, döntenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz dolgom van, döntenem kell, de nem tudom merre húz a szívem jobban. Válasszam azt akivel már tudom, hogy milyen?

Figyelt kérdés
két fiú jött most szóba nálam.. egyik az már kb 2 hónapja tetszik,és alakulóban van , de amíg most nincs itthon szóbajött egy másik fiú.. az elsö az olyan ,hogy nagyon szeret játszadozni velem -.- egyszer kavarunk, egyszer terel, aztán találkozunk mert ö akarta, és akkor elvagyunk, meg smst ír, de nem történt semmi. aztán megint találkoztunk akkor kavartunk, de mindig amikor társaságba vagyunk, és iszik akkor kavarunk.. de közben érzem ,hogy kedvel, meg smseket irt, msnen mindig rámir mgminden.. lehet most azért nemszerette volna ezt eröltetni,mert nincs a városban, és júliusban pedig pótvizsgázik, ezért nem találkozhatunk.. a másik fiú az exem.. amikor szakított hónapokig depressziós voltam ,de viszont amikor jártunk imádtam. most összeakar jönni, mert aztmondja még szeret , és mindig felhív meg látszik rajta, hogy nagyon akarja ,hogy összejöjjünk így megint.. de nemtudom ,hogy most mittegyek:( aztmondják a barátaim ,hogy ne mert megint dobni fog, és rosszulfog esni. de ugyérzem szeretem , és annyira aranyos :$ igazából mindkettő fiút szeretem, de nemtudom mitévő legyek
2010. jún. 29. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És nem a Vasvári Pál gimibe jársz??
2010. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!