Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi szeret a szabadba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi szeret a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
A párom állandóan ezt csinálja, akár a természetben, de akár csak egy kevésbé városi részen vagyunk. WC-ért Ő még nem fizetett, ha csak pisilnie kellett. Egyrészről megértem, hogy egy férfinek ez nem nagy ügy, csak egy cipzár és már mehet is. Másrészről viszont illetlenségnek tartom. Beszéltem vele erről, de azt mondta Ő nem szereti tartogatni, ami igaz, hogy nem csak pár cseppet szokott pisilni. Nem szeret fizetni a koszos WC-ért, ami már fura, hiszen bent is pisilhetne a piszoárba. Ez a férfiaknál szokásos?
2019. jan. 20. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Ja, kivéve változó irányú, erős szélben 👖🧦👞😎

Mondjuk a dolog nem mindenkinél párosul szemérmetlenséggel és a kézmosás elmulasztásával.

25F

2019. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként is pisilek így néha, sajnos.

Nyaranta sokat sétálunk a városban, fröccsözünk, és alig lehet találni nyilvános vécét, néha étterembe megyünk be, de van amikor bokor mögött intéztem el...nem vagyok rá büszke. Jó lenne több éjszakai nyilvános vécé, fizetnék érte többet is akár alkalmanként.

2019. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: Nőként a szabadban pisilni? :( Még szemetelnék is az eldobott zsebkendőkkel, a férfiak legalább nem törlik meg. Habár nekem meglepőbb is lenne, ha egy pisilő nőt látnék kint.
2019. jan. 21. 07:31
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem illetlenség.

Csak amíg ő úgymond "bárhol" pisilhet, mert neki könnyű, nekem addig kell szenvednem, ameddig nem találok egy wc-t. Engem csak ez bosszant.

2019. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyira kell, hogy nem bìrod ki... akkor mindegy a helyszìn 😁
2019. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
58%
Szeretek a szabadban pisilni!F
2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!