Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen induló párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen induló párkapcsolat? Hogyan kezelnétek? Adjam fel vagy legyek türelemmel?

Figyelt kérdés

Ő 26 éves én 22. Két hónapja ismerjük egymást és az elején úgy tűnt minden lesz, talán kicsit még el is siettük a dolgokat. Egész napos beszélgetések, viccelődések, hiányzol üzenetek. Nem ez a csöpögős romantika, de amilyennek az eleje kell, hogy legyen. Igazából még mindig az elején de az egész sokkal hidegebb. Egész nap szinte alig beszélünk, nem tudunk meg a másikról semmit szinte csak este váltunk pár szót, rengeteget veszekszünk apró-cseprő, jelentéktelen dolgokon, de olyan stílusban, ami évek után se elfogadható. A helyzeten sokat ront, hogy nagyon keveset találkozunk. Hetente egyszer... Ez gy volt az elején is, hiszen ő két műszakban dolgozik (délelőtt v délután) én meg Pestre járok egyetemre, ezért csak hétvégente vagyok otthon. Akkor is csak bulizni járunk el együtt vagy átmegyek hozzá aludni. Úgy érzem, hogy két hónap után ilyen minőségi romlás nem normális vagy nem tudom. Lehet, hogy ez nem működik vagy csak türelemmel kéne lennem? Ha együtt vagyunk minden szuper, amúgy meg állandóan veszekszünk. Másnak is indult ilyen nehezen a kapcsolata? Ha ilyen gyorsan süllyed az egész, akkor lehet nincs értelme vagy legyek türelemmel?

Most már túl vagyok azon a szakaszon, hogy csak úgy eldobjam magamtól, de nem akarok feleslegesen drámázni, csak azért, mert valószínű kicsit többet kezdek érezni, mint ő.



2019. jan. 21. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ami azonban elég rövidre sikeredett. Vége lett, mert ő kiment külföldre dolgozni. Aztán jöttem rá, hogy jobb, hogy így alakult, mert mi is nagyon sokszor apró dolgokon összekaptunk. Én úgy gondolom, hogy ha már az elején ilyen a dolog, akkor az később, mondjuk már összeköltözésnél sokkal nagyobb vitákba fog torkollni.

De ez csak az én véleményem.

Mikor hazajött külföldről, ő újra nyitott volna felém, de én akkorra már rég kiábrándultam belőle, mert az eszemmel tudtam, hogy ez nem működhet jól.

2019. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban, hogy te túl komolyan veszed a dolgot, vagy egyszerűen nem illetek össze. Ami ilyen döcögős pár hónap után, az nem biztos, hogy hosszútávú lesz.
2019. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed. Èn az ilyen nyögvenyelős dolgot ami màr az elején izzadtsàgszagú, hagynàm. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Szerintem.

A veszekedés nàlam alapból nem jàrható út. Aki csak így képes nézeteltéréseket kezelni, az nem az én emberem. Plusz ha màr most ilyen sok a konfliktus, bele se gondolok milyen lenne később. Inkàbb kihagyom..Nem hiànyzik a szappanopera életmód ahol folyton megy a vita meg a dràma.

2019. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hétvégén azért veszekedett velem, mert nem vettem fel neki hajnali 4 kor a "kva telefont" meg reggel nem kérdeztem meg, miért hívott. Ilyen szinten veszekszünk, ha pedig nem állok be, az a baj, hogy én flegmázok. Nem flegmázok, csak nem tudok ezekkel mit kezdeni.

Hát igen, én is gondolkozok rajta mostanában, csak mikor meg együtt vagyunk, azon a heti egy napon meg minden szuper nagyjából.

Ahh nyilván hagyni kéne, de mi van ha ez csak ilyen súrlódási időszak? Mind a ketten nagyon függetlenek vagyunk, és "szabadszelleműek", ezért nem nagyon rohanunk a másik után.

Nekem nem tudom, miért éri ez meg így, neki meg végképp nem értem, miért jó ez, miért csinálja ezt...

2019. jan. 21. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi, mi 8 honapja vagyunk egyutt a parommal,szinten tavkapcsolat. A kezdeti (2-3honap) nagyon nagyon durvan rozsaszin kod utan jott egy vitas korszakunk. Heti 3-4 napot egyutt tudunk lenni,akkor nagyon jol meg is voltunk, de amint kulon voltunl foldrajzilag minden napra jutott valami vita, a szexualis eletunkre is kihatott, utana a frusztraltsagrol es keserusegtol mar az egyutt toltott napokon is veszekedtunk, szoval elegge rezgett a lec nalunk is. Ez azert is volt fura, mert egyebkent meg latszott, hogy megorulunk egymasert, a vitak utan sem tudtunk egy oranal tovabb tobbet haragban lenni, es utana is ugy bujtunk tovabb, mintha mi sem tortent volna. Elgondolkoztam, hogy akkor megis miert vitazunk ennyit, es rajottem, hogy azert mert egy hisztis p.csa vagyok,aki imadja a feszultseget,mert az elozo szar kapcsolataiban csal ezt tapaaztalta.
2019. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

urolso vagyok,veletlenul elkuldtem, tehat a lenyeg az, hogy nekunk is eleg szarul indult, de csak a surlodasos idoszak miatt, nem azert,mert nem illettunk ossze. Es lass csodat: amint felfogtam, hogy semmi ertelme folyton balhet generalni azotaminden jo,megint minden rozsaszin stb.

csak a baratodat is ra kellene vezetned, h valtoztasson,mert nem lesz jo vege

2019. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!