Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzalom nélkül működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom nélkül működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Közel 1 éve együtt vagyok a párommal, aki bár rendkívül aranyos, figyelmes, odaadó (amit a korábbi kapcsolataimrol nem tudok elmondani), de nem érzek vonzalmat irányába. Jól esik az érintése, de én magam nem vágyom úgy rá szexuálisan, és ez hiányzik. Szerelmet sem érzek, csak hogy jó, hogy velem van. Elbizonytalanodtam, hogy akkor ennek van-e még így értelme? Egyikünk idejét sem szeretném húzni, nem vagyunk már annyira fiatalok, gyerekeink is vannak (nem közösek). Ennyivel megelégednétek hosszú távon?

33/N



2019. jan. 22. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem ahhoz van köze, hogy anya üzemmódban vagy inkább?

32/f

2019. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neked, pontosabban nektek kell eldönteni. Ha ez mindkettőtöknk megfelel, akkor boldogok lesztek. Ellenkező esetben nem.
2019. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Túl sok nincs,de ha Neked ez megfelel,és a pasidbak is,akkor akár ez is működhet.Csqk két ember kell,akik ugyan azt akarják,vagy csak egy is elég,ha a másik nem tud erről.
2019. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es: Nem arról van szó, hogy ne kívánnám az együttléteket, mert nagy igényem van rá, csak valahogy vele kapcsolatban nem érzem ezt. Külsőleg nem vonzódom olyan szinten hozzá, a belső tulajdonsagaival fogott meg, mikor megismertem. Most viszont kezd hiányozni.
2019. jan. 22. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez elég gáz akkor így.

32/f

2019. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
14.47. Akkor ez így nem lesz jó. Előbb-utóbb meg fogod csalni.
2019. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem vagy szerelmes semmi értelme nincs a kapcsolatnak. Ne húzd az idejét.
2019. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
33 évesen milyen kirobbanó szerelmet képzeltél el?
2019. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Van egy-két nagyon jó fiú barátom,velük ilyen a kapcsolatom. Aranyosak vagyunk,törödünk egymással,de nincs szerelem,meg vonzódás. A páromat meg pont az különbözteti meg az összes többi embertöl,hogy nála van. Még csak 33 vagy,elötted az élet!!
2019. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért félek én még házasságtól a párommal és gyerekvállalástól..


Mi jó rég óta vagyunk együtt ( 5+év). Imádom, a mindenem, rengeteg mindent köszönhetek neki és becsülöm, szeretem, tisztelem... De.. kb ugyanez. :(


Nem akarom elveszíteni emiatt és próbálok változtatni, küzdeni. Mégis elkap a pánikroham kb, ha csak szóba kerül a házasság, lakás, gyerek téma, hogy lépjünk előre. Sírni tudnék! :(

2019. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!