Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti ki szoktátok kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti ki szoktátok kérni a párotok véleményét, ha új frizurát csináltattok?

Figyelt kérdés
Most nem pár centi vágásról, vagy frufruról van szó, hanem egy teljesen más fazon és szín. Eddig hosszú, sötétszőke hajam volt, és most levágattam vállig érőre és sötétbarnára festettem. Szóltam neki, hogy fodrászhoz megyek, de meglepetésnek szántam, nem mondtam el, milyet tervezek. Mikor hazaértem, teljesen kiakadt. Azt mondta, ez egy olyan dolog, amit meg kellett volna beszélnem vele, mivel tudom jól, hogy neki a szőke haj a zsánere. Én meg nem éreztem jogosnak a kiakadását, mivel az én hajamról van szó, és az nem "közös". Ezt más meg szokta beszélni a párjával? Mennyire gondoljátok, hogy ez közös döntés lenne?
2019. jan. 23. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam vele közölni, volt már olyan hogy teljesen máshogy néztem ki amikor hazamentem a fodrásztól. Csak annyit mondott hogy "új nőm van". Akkor is ezt mondta ha tudtam hogy nem tetszik neki a fazon.
2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem beszéltem meg az ilyet azzal akivel együtt voltam. Úgy se tudna lebeszélni róla akkor minek kérjek “engedélyt” ?!

Az ilyen szintű beleszólást nagyon nem szeretem.

2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Minden döntésemet megbeszélem vele, kikérem a véleményét. Hátha van olyan dolog, amire én nem gondoltam. De amit eldöntöttem, azt eldöntöttem. Ha nem mond logikus, valóban kizáró érvet elle akkor meg fogom csinálni. Ő ezt mindig tiszteletben tartja, meg nem is nagyon szokta kétségbe vonni a döntéseimet.

De egy ilyet, hogy milyenre festessem a hajam... ne már basszus. Ha valaki szeret pont nem érdekli, hogy milyen a hajad. És ez egyáltalán nem közös döntés. Aki ilyenen kiakad az szerintem max kirakat tárgynak tart téged. Szoktam páromnak frizurákat meg hajszíneket küldözgetni, mindig csak annyit mond rá, hogy csináltassam meg mert úgy se nyugszok meg addig. Ha valami nem tetszik neki akkor megmondja, de nem akar sosem befolyásolni.

2019. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Nálam az ilyen pasik hamar lapátra kerülnek,nem oknélkül.. Gondolod tovább,a hajad senki másnak nem a tulajdona.
2019. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Én kikértem a párom véleményét, mikor levágattam a derékig érő hajamat lapockáig érőre. Aztán még vágattam belőle kb 5 centit, de akkor is megkérdeztem tőle, hogy nem zavarná e. Sőt! Kb két hete vágattam ismét vagy 6 centit. :D Most váll alá ér. Tetszik neki! :)

32N

2019. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Tudod hogyan tetszel neki, ebben pedig direkt változást idéztél elő negatív irányban. Ennek nem az az üzenete amin itt hörögnek folyton, hogy "a kis pimasz nem fogad szót nekem", hanem az, hogy "a barátnőm többet nem akar tetszeni nekem és ez egy fikarcnyit sem érdekli". Megnyugodhatsz nem fogyatékos, látja, hogy az valószínűleg a te hajad, hiszen a te fejedből nő ki, azon van kiakadva, hogy nem akarsz tetszeni már neki és nem tudja az okát.

32/f

2019. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
De miért kell mindig úgy aszerint cselekedni ahogy a nagy férfi úrnak jó ? Miért csak olyan hajszin lehet ami őnagysaganak felel meg? Az nem számít hogy pl én hugy érzem magam ? Szeretnek változtatni a külsőmön? Szeretnek magamnak is tetszeni ? Felfrissíteni a kinézetem? Mindig helyezzem a saját vagyam a férfi elé hugy ugyan neki tetszeni fog -e ? Mert ha nem tetszene neki akkor le kell mondjak arról a dologról?
2019. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*hogy
2019. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem ex pasi nem akart engedni orvosi kezelésre mert h kihullhat a hajam,na és inkább élek kopaszon egy ideig mint megdöglök mert a pasinak mindig tetszeni hajbokolni kell,még az egészség se számit csak h hosszu haju nőt dughasson,meg is csalt betegen,persze kihullot a hajam a kezeléstől,és a pasit is kivágtam,de közbe lett ujra hajam és ép férfi van velem,aki nem kezel tulajdonként disztárgyként lehet saját döntésem.. Ezeknél előszőr a haj,aztán jön a többi ne huzz nyáron szoknyát ne adj magadra,stb általában,a vége egy totál elnyomott bábu v rosszabb..

36N

2019. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hiszen ő lát a legtöbbször.
2019. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!