Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mennyire engeditek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire engeditek beleszólni a pasitokat a hajatok hosszába/színébe? Kikéritek a véleményét?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok kérné, hogy vágassátok le/fessétek be, akkor vállaljátok?
2017. máj. 17. 00:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktunk a párommal ilyen dolgokba beleszólni egymásnál. Max miután megvan az a haj amit szerettem volna,és látta kikérem a véleményét.Szerencsére általába tetszik neki a hajam,és nekem is az övé.
2017. máj. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
9%
Nem.
2017. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%

Nem,hosszu derekig érő fekete hajam vawm (nem vagyok roma)

Soha nem festetném,vágatnám.

Eddig meg mindenkinek tetszett.

N25

2017. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Az enyém jelenleg hátközépig ér és fekete, ha a pasim azt kérné, legyek szőke és vágassak gombafrizurát, semmiképpen nem mennék bele.:D Vörös viszont már voltam, nem is állt rosszul, azt pl. bevállalnám a kedvéért, meg minden olyasmit, ami nekem is tetszik.
2017. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Véleményt nem nagyon szoktam kikérni, mert mindig van ötletem, hogy pontosan mit akarok, és hogy mi áll jól, de ha egyszer valami teljesen újra vágynék, akkor lehet, hogy megkérdezném, hogy szerinte mi állna jól...
2017. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Már minden szín volt, minden hossz, és tudom, mi áll jól. Én se szólok be az ő fejébe.
2017. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2017. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
41%

Szeretek változtatni a hajamon, és ki is szoktam kérni a pasim véleményét.

Szokott is javasolni színt és fazont. De ha nekem nem tetszik, akkor elfogadja és nem akarja rám erőltetni.

Ugyanígy fordítva: Ha valamilyen szín/fazon nagyon nem tetszik neki, akkor azt én is elfogadom, és nem csináltatom meg. Tépett hajon gondolkoztam pár hónapja, de a pasim kedvéért inkább lemondtam róla.

Most épp mahagóni-vörös, ami az ő ötlete volt, és nekem is megtetszett.

A fazonja amolyan Jennifer Aniston-féle, ez viszont az én ötletem volt


Nem csinálok feminista hisztit, hogy "brühühűű, ez az én fejem, azt csinálok vele amit akarok". Igenis egy párkapcsolatban - főleg ha együtt is élünk - meg kell tanulni együttműködni. A másik kinézetével kapcsolatban is kell hogy legyen az embernek véleménye, amit meg kell tudni beszélni.

2017. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én nem festhetem a hajam sajnos, szóval a színében nem tudok változtatni.

Egyéb dolgokban kikérem a véleményét.

2017. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Az én párom nem is nagyon szólna bele, mindig azt mondja, hogy nem ért hozzá:)

Amikor elkészül a hajam látom én rajta a reakciót.Ha sejtelmes a mosoly akkor tudom, hogy jó lett. Szóval inkább a vacsorát szoktuk megbeszélni:)

2017. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!