Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha megtaláltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha megtaláltuk a számunkra tökéletes párt, akivel jól müködünk együtt, de ő nem akar most komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 06:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok komoly kapcsolatban, akkor honnan tudod hogy jól működtök együtt?:)


Amúgy én nem várnám el senkitől sem az ismerkedés elején, hogy rögtön elköteleződjünk és ő is tökéletes párjaként tekintsen rám első ránézésre.. viszont aki semmit sem akar tőlem, megsem próbáltuk, visszautasít, az elég ciki, nem érdemes foglalkozni vele.

2019. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz jobbat, mint hogy elengeded.
2019. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés,úgy érzem, hogy megtaláltam azt, akivel nagyon jó párost alkothatnánk együtt (nem tudom, hogy tökéletes lenne-e), bár egyértelműen fontos vagyok neki, nem lép tovább a komoly kapcsolat felé. Még gondolkozok, hogy várjak vagy engedjem el a dolgot. Az elengedés nehéz lesz...
2019. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11# kapcsolatban voltunk.
2019. jan. 24. 11:52
 15/19 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg leírni, hogy mitől ítélted tökéletesnek:D Mi által érezted úgy, hogy jól működtök együtt? Szerintem az is tanulságos lehet. Lehet, hogy semmi különleges nincs benne, könnyen találsz hozzáhasonlót, aki ráadásul alkalmas is komoly kapcsolatra.
2019. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem működtök jól együtt, csak áltatod magad.
2019. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felismerni, hogy nem ő az igazi, annyira nem működtök jól együtt és mást vártok egymástól, más a célotok és máshogy viszonyultok egymáshoz.
2019. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor nem ő a tökéletes a számodra.
2019. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó lett volna minden, nem lenne múlt idő...
2019. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!