Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az, hogy valaki nehéz időszakban van ( új munkahely, nehéz munkakörben) feljogosítja az illetőt arra, hogy a párjával lekezelő és bunkó legyen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Senkinek ne legyél a lelki vagy fizikai bokszolózsákja.

58N

2019. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt mindenkinek magával kell törődnie. Az ő szemszögéből, hogy ne a párján vezesse le a feszültséget, a pár szemszögéből pedig, hogy megértő legyen. Ha a másikra mutogatunk, onnantól kezdve mi már egész biztos legalább annyira hibásak vagyunk, mint ő.
2019. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Velem lassan egy éve folyamatosan történtek a rossz dolgok és folyamatosan stresszben éltem, de nem bunkóztam azzal, aki nem érdemelte volna meg. Bár mindenkire másképpen hatnak az ilyenek, van akinél otthon csapódik le.


De egyébként semennyire sem jogosítja fel.

2019. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosítja fel. De a párjának is toleránsnak kell lennie, ha ez véletlenül mégis megtörténik. Nálunk szinte csak ebből van konfliktus. Nyilván erős túlzás a bunkó vagy a lekezelő, de van, hogy csúnyábban szólunk egymáshoz ilyenkor. Nem haragszunk érte, sajnos ez ezzel jár, nem lehet mindig 100%-ot nyújtani. Az éppen rosszabb állapotban lévő félnek tessék odafigyelni, hogy ne a párján vezesse le, a másik fél pedig igyekezzen tolerálni ha éppen nincs jó kedve a párjának.
2019. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez ilyen nemzeti konzultációs irányított kérdés?
2019. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem. Viszont meg kell vele is értetni, hogy te a támasza vagy nem a bokszzsákja!
2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Téged jogosít fel arra, h megértőbb legyél.

Amíg egy kapcsolatban az nézzük, h nekünk mi a jó, addig az sosem fog működni. Amikor eljutunk oda, h a másik a fontos, és az, h én mit tudok adni neki, attól függetlenül, h ő hogyan viselkedik na, az az igazi szeretetkapcsolat. Az én változásom formálja a páromat is, ez biztos. Így vagy úgy...

2023. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!