Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Indokolatlanul vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolatlanul vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A párom új kolleganőjére tett számomra meglepő kijelentéseket. Bár egyértelmű, hogy nem akar tőle semmit, de mégis mélyen megrendítettek valahol, hiszen én sose néztem egy férfi kollegámra sem férfiként, csak átlagos emberként, magyarul nem keltette fel az érdeklődésem egy sem.

Egyik nap beállított vele, hogy milyen szerencsétlen a két új csaj, az egyik ilyen olyan rondaság és buta is a másik meg rendkívül alacsony. Telt múlt az idő, csak csak jött mindig új infó az alacsony csajhoz, legalább ez normális, nincs vele baj, nem rossz csaj, szép az arca, de legalábbis szebb mint a többié. Egyik nap pedig, hogy most látta először normálisan felöltözve és vállvetve odadobta, hogy neki nem kéne mert nagyon alacsony is és nem esztétikusak a mellei.

Azóta sem tudom magam ezen túltenni, állandóan féltékenykedek és teljesen bedilizek a gondolattól is, hogy a párom nemi jelleget bámul a kolleganőjén. Más ha az utcán vadidegenre azt mondja, hogy igen, dekoratív, de az hogy a nővel akivel nap, mint nap össze van zárva ilyet mondjon kiverte a biztosítékot.

Teljesen elgurult a gyógyszerem vagy van alapja annak hogy zavar? Még ha győzköd is, hogy neki mennyire nem kéne.



2018. nov. 28. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Jogosan zavar, elég érdekes megnyilvánulás.
2018. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon kicsi az esely hogy barmi is tortenjen az ilyen beszolasokbol

Teljesen alltalanos megallpitas ami semleges igazan

2018. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert gyozkod, hogy mikor mar dugja, akkor majd tudja neked azt mondani, hogy "az a csaj? Hiszen tudod hogy mindig rondanak lattam alapvetoen!".
2018. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte mindenki öntudatlanul látja a másikat, én is észreveszem, ha valaki jól néz ki, de nem kezdek ettől ki vele, ezzel önmagában semmi gond.


Az, ha már elé sokszor beszélne róla és felhozná, már mondjuk nekem is rossz jel lenne..

2018. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Addig jó míg beszél róla. A szeretorol nem fog! Az nem létezik 🙂
2018. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Én azt gondodlom, hogy nem csak a párja vagy hanem a barátja is.

Elmondja a gondolatait ami manapság nagy kincs, főleg a pasiknál!

Szóval szerintem ne láss bele többet mint ami!

Nem szeretem ha általánosítanak, de tény, hogy a pasiknál vannak jellegzetes vonások, mint a nők végig mérése, arc, mell, fenék.

Ettől nem csal meg, nem tesz semmi rosszat.

2018. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Férfiak között dolgozom, én vagyok az egyetlen nő az irodában. Hallanád miket mondanak pedig feleségük,barátnőjük, gyermekük van, normális cégnél vagyok nem primitív embereket vesznek fel ide.

Szerintem ebben nincs semmi és az előttem válaszoló jól mondja, ha lenne köztük valami akkor nem mondana ennyit sem. Örülj hogy őszinte veled.

2018. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, őszintén megnyugtató volt! Valóban őszinte, egyenes ember a párom, csak ez volt számomra furcsa, hogy nemi jelleg alapján sorolta be, de ezekszerint ez pasiknál normális :) köszönöm nektek!
2018. nov. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!