Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Miért éreztek ellenáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért éreztek ellenállhatatlan késztetést arra, hogy beleolvassatok a párotok facebookjába, emailjébe, smseibe?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
En nem erzek erre kesztetest, sose ereztem 😀
2019. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem olvastam bele, a válásunk idején sem. Ő viszont folyton nyomozott utánam már amikor elváltunk,akkor is.
2019. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzek erre késztetést, sőt, engem is zavar, ha valaki kutakodik.

A szüleimnél viszont megtettem, amikor bekaptak valami vírust a gépre, takarítási célból.

2019. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én akkor tettem ezt, amikor éreztem, hogy titkol valamit. Amíg minden rendben volt, eszembe se jutott.
2019. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Mert okot adsz rá. Mondjuk ne más nőkkel legyél elfoglalva a párod helyett és ne rejtegesd a telefonodat...akkor nem fog kutakodni. De ha úgy viselkedsz, mint aki valami szemétségen töri a fejét, megcsaláson vagy kicseszésen, akkor fog is kutakodni utánad a lány.

Viselkedj normálisan és törődj a barátnőddel, akkor nem fog kutakodni.

2019. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én éreztem késztetést és nagyon jól tettem, hogy beleolvastam. Ha nem tettem volna mégis mindig rózsaszín ködben élnék az exemmel miközben másokat kefélget.
2019. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem olvaaok semmijébe bele, pedig az összes jelszava mentve van a belépéshez.( ahogy nekem is). Lehet hogy ez a bizalom megéri, hogy ne éljek vele vissza?
2019. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző, vagy lehet az is, hogy nem ad neked okot a bizalmatlanságra a párod. Nem sunnyog, nem rejtőzködik, mint egy bűnös, meg mint egy tolvaj.

Már a viselkedéssel ki lehet váltani a bizalmatlanságot.

2019. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván ha sunnyogna vagy titkolódzna gyanút fognék. Épp. Ezért írom, hogy én bármikor belenézhetnék a levelezéseibe, fb fiókjába stb. Sőt, most jut eszembve egyes emasiljeit látom is, hiszen a tableten is jönnek.
2019. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert a mai laza erkölcsű vilagban még Gandi fejét is elcsavarná pár luvnya, ezért rá kell nézni egyes pasikra. Sose lehet tudni, hogy a szentnek hitt pasi valójában igazat mond-e. Vannak akik kepesek éveken át adni az ártatlant.
2019. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!