Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a párok, akik egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik egyáltalán nem akarnak gyereket (nem most nem, hanem soha), beszélgettetek őszintén és részletekbe menően arról, hogy mi lesz, ha mégis becsúszik a gyerek?

Figyelt kérdés

Beszélgettetek arról, hogy ki mit gondol az abortuszról, örökbeadásról, esetleg a gyerek megtartásáról?



Beszélgettetek a legoptimálisabb védekezési formákról, és arról, hogy mi van, ha annak ellenére is jön a gyerek, hogyan befolyásolná a kapcsolatotokat?



2019. jan. 27. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Igen.


Abortusz.

2019. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
nálunk barátnőm nem szeretne, én igen, de ezt elfogadom hogy ennek ellenére mégse legyen, viszont félek, hogyha mégis teherbe esne, akkor azt mondaná, hogy biztos direkt ejtettem teherbe. Még konkrétan nem beszéltünk erről.
2019. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Mivel beteg vagyok,örökitem.. Azonnal elvetetném,orvosilag megis tehetem,mivel nem lenne életképes.... Ki akar halott babát? :O
2019. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

A soha semmilyen körülmények közt gyereket nem akaró ember, az szerintem elköttetné magát. Ha nem, az akar gyereket csak nem attól vagy nem akkor.

32/f

2019. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Akkor abortusz.

Én elfogadom, hogy másnak van gyereke, és akar is, nem szólok bele. Viszont mi nem akarunk.

2019. jan. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerencsére számos megoldás van a nem kívánt gyermekek fogantatása ellen. Nem hiszek a "véletlenül" becsúszott gyerek sztoriban. Tessék normálisan védekezni, és akkor nem kell abortuszra menni, pláne nem örökbeadni.. Milyen dolog az? Valami lelketlen állat, aki képes kihordani, majd másnak odaadni a babáját. Az ösztöneik hol vannak?

A lényeg : védekezzetek!

2019. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 peca1000 ***** válasza:
6%

Ha becsúszik, jön az apasàgi teszt.


Ha az enyém, megtartjuk.


Mivel gumi nélkül is nagyon kicsi az esélye, hogy nálunk kölök lesz, gumival meg zéró.


Mivel nagyon sok baja van az asszonynak, veszélyeztetett terhes lenne.


Jó eséllyel a szülés előtt, vagy közben belehalna ő is, meg a gyerek is.

2019. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen, abortusz.
2019. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem tervezünk gyereket, sőt kifejezetten nem akarunk. Rendesen védekezünk, ha mégis becsúszna biztosan megtartanánk. Az értékrendembe nem férne bele, hogy egészséges gyerekemet elvetessem, vagy örökbe adjam. Keresek úgy, hogy beleferjen, inkább kényelem miatt nem kell a gyerek.
2019. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

9-es akkor elvből megtartanál egy gyereket akit nem akartál? Annak nincs sok értelme..

Mi sem akarunk gyereket, ha mégis becsúszna (nem fog, bikaerős a fgátlóm), akkor elvetetjük. Nem akarom még jobban trimbolfni a bolygót, sem életeket elrontani.

2019. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!