Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vészeltétek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vészeltétek át azt mikor egyikőtöknek nem volt munkája?

Figyelt kérdés
Mennyire dolgoztad fel könnyen és a párod miben segített?
2019. jan. 28. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez mindenkit megvisel. Feszültté válik tőle mindkét fél. Ezt csak pozitív gondolkodással lehet átvészelni és segíteni a párod, hogy ne stresszeljen rá. Nem szabad pörögni rajt. Lazítani kell picit :) most úgy is van idő rá. 😊
2019. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most kezd betelni a pohár.

Pár éven belül harmadszor nincs munkája, mert felmond valami baromság miatt. Eddig támogattam. De már elegen van. Semmi se jó. Úgy válogat a munkahelyek között, mintha megtehetné, és nem kéne a fizetése, hogy megéljünk. Ráadásul gyerekek is vannak.

Egy darabig még kihúzzuk, de aztán nem tudom, hogy mi lesz.

Eddig se volt minden rózsás, a családon kell leverni, hogy ő fáradt. Már nagyon elegem van. Ez az a bizonyos utolsó csepp.

Persze ott a dilemma, hogy most úgy dobjam ki, hogy se munka, se semmi?

2019. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Izabella220 ***** válasza:
Hát teljes mértékben megértelek.Hogy képes valaki csak úgy felelőtlenül ugrálni,legfőképpen úgy higy gyerekek is vannak.Én sem türném ezt sokáig.Kitartást neked.
2019. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem a barátnőm apja ki akart dobatni a lányával, hogy nem dolgozok. Egy év alatt, szinte havonta másik munkahelyem volt, vagy éppen semmi. Ez több, mint 20 éve volt. Azóta ugyanannál a cégnél vagyok, persze már majdnem a legtetején a létrának. Csak a nagyszüleim, és anyám dolgozott nálam többet, egy munkahelyen. Természetesen, após a nyomomba sem ér. Fizetésben sem...

De átkozom, hogy akkoriban nem volt elég meggyőző a lányával, és még azt is hagyta, hogy férjül vegyen.

2019. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy ismertem meg a párom, hogy akkoriban lépett ki egy munkahelyről. Persze szüleim utálták mint a szart mert nekem egy gazdag(abb) hapsit képzeltek el. Egy bő fél évig munkanélküli volt és bevallom nagyon sokat stresszeltünk. Ő nem mutatta ki, nekem meg sokszor beköltözött az ördög a fejembe, hogy biztos nem is akar dolgozni meg ilyenek.

Azóta van munkahelye, és rájött, hogy bármilyen szar helyen is van, nem szabad úgy otthagyni, hogy közben nem talált mást. Most is váltani készül és van hová mennie, egy sokkal jobb munkahelyre.

Számunkra egyébként a sok beszélgetés segített. Mert én elmondtam, hogy miket gondolok a helyzetről és róla, ő pedig elmondta miért nem kellene ezt érezzem. Mikor nem hívták vissza valahonnan miután etették, hogy fogják akkor együtt ültünk a lakásban, hallgattuk hogy kattog az óra, tanakodtunk. Küldözgettük egymásnak a munkalehetőségeket interneten és vártam mikor jön az interjúkról. Nehéz volt, és bizonytalan minden.

2019. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!