Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat 5év után?

Figyelt kérdés

Sziasztok

5 év együttélés után (párom 23 én 24)

Két héttel ezelőtt a párom úgy döntött elköltözik tőlem(sírva ........ennek az oka az összeférhetetlenség volt.( Minden apró dolgon már veszekedtunk. Illetve én is hirtelen haragu voltam......néha ha elment barátnőjével valahova féltékeny voltam hívogattam ...ebből is elege lett)


Szakítás utan ( folyamatosan kerestem mondtam neki szeretem...probalkozasaim elején ellökött magától (mindig sírt ) utána egy hét alatt már ő hívott el engem.kozos programra...de hozzátette hogy csak baráti találka)


Két hét elteltével vissza költözött hozzám

(Találkoztunk volna eleve az nap de felhivott hogy mit szólnék hozzá ha vissza jönne mert hiányzom nagyon neki stb stb)

Első nap csodálatos volt....második nap reggel még bújt hozzam....eltelt..miután felkelt elkezdett távolságtartó lenni ...sírni és hogy megakar halni...stb...( Hozzátette próbálkozik de nem megy neki zavarja ha bújok hozzá stb)

Nagy nehezen kinyogte az a baja nem érez többet mint amikor elment volna....és nem tudja mit csináljon .....

Ez mind egy nap alatt .....igazából felkelés után.....amikor még semmit se ronthattam el...

Nagyon fájt amikor először elment akkor is....most viszont ugyerzem talán mind kettőnknek az lenne a legjobb ha külön utakon folytatnánk ...bár nehezíti a dolgot hogy egy munkahelyen dolgozunk

Elméletileg szeret csak túl sok rosszat követtem el ellene.....és át akarja értékelni a kapcsolatot.....1honap szünetet kert....hogy meglássa mennyire hiányzom neki átértékelje a dolgokat

Ti voltatok már így ?

Vélemény ?



2019. jan. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A hullámvölgyek egy kapcsolatban normális dolognak számítanak, de Ennyire nem szabad hagyni hogy elfajuljanak a dolgok.Lehet azt látni menet közben amikor átlépitek a normál határokat.
2019. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engedd el. Egy hónapot szerintem ne várj.

32/f

2019. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Friss fejlemény

Sajnos eléggé viharos volt kettőnk között az elmúlt egy év.

Tegnapi nap találkoztunk kettesben az elmúlt egy évben először és tudunk őszintén beszélni az egymás iránt érzett érzésekről.

Kiderült, hogy van valami rejtélyes betegsége ami fél éve derült ki és nem tudni, hogy daganat e vagy bármi más.

Röviden és tömören többször elsírta magát az autóban beszélgetés közben, bevallotta, hogy még szeret és csak is engem szeret..de fél, hogy újra lennének veszekedések és a régi lenne minden illetve fél, hogy mit gondol majd róla a családja.. barátai...mivel az elmúlt egy évben a rosszakat mesélte rólam nekik rólam....

röviden, nagyon megható ..meghitt beszélgetésen vagyunk tól, amiben arra kért, ne találkozzunk többet....sírva..leszeretné zárni végleg...de közben belement még egy találkában jövőheten amit a végén lemondott ismételten..hogy nem hiszi, hogy jó ötlet lenne.

2020. jan. 30. 06:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jó ötletnek találod, akkor várjatok a kivizsgálások eredményére. Utána Te is tisztábban fogsz látni és könnyebben döntesz.

Mi az, hogy 5 éve együtt éltek és ő néha elmegy a barátnőjével szórakozni???

2020. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!