Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 10 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páter123 kérdése:

A barátnőm 10 éves kapcsolat után szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk nagyon jó volt eddig nagyon egy hullámhosszon vagyunk voltunk. A barátnőm 29 éves én 35 éves vagyok.A gondok azóta kezdődtek mióta megismerkedett egy 19 éves sráccal a munkahelyén. A srác folyamatosan csapja a szelet neki.Üzenetek stb rejtegeti a telefonját.Kétszer becsapott amire nem volt példa a 10 év alatt. Ö azt mondja szeret hiányzom neki de elbizonytalanodott . Most ott tartunk hogy gondolkodási időt kért de találkozunk és beszélünk rendszeresen. Kezd elfogyni a türelmem mit tegyek most?Nem szeretném a tíz évünket kidobni és szeretem is nagyon. Lépnék a következő szintre is de ő nem tudja mi legyen.

2019. jan. 26. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Haver. Már nem azért, de 10 év után nem a következő szintre kellene lépni 29 és 35 évesen, hanem ott lenni. Az is lehet, hogy ráunt a banánra és arra, hogy sehova nem haladt a kapcsolatotok 10 (TÍZ) év alatt sem.
2019. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
19 éves sráccal a 29 éves barátnőd?
2019. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Várni kell, ha nem akarod kidobni. Vagy visszajön vagy nem. Bár az alaján hogy a gyerek 19, valszeg veled marad
2019. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Milyen következő szint, 10 év után?
2019. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha erőlteted, el fog menni. 27 évesen voltam hasonló helyzetben. Erőltettem elment. Mondjuk azóta legalább 20 csajom volt, 3 komoly kapcsolat, és most van feleségem, aki olyan jól nézz, hogy csak csodálkozok, mit is kerestem amelett a nő melett.

Aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni.

A nők két dolgot utálna, ha fiatalabb nőkre cserélik őket, és ha mellőzik őket.

2019. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

"A nők két dolgot utálna, ha fiatalabb nőkre cserélik őket, és ha mellőzik őket."


Naná, semmi más nincs az ég világon, csak ez a 2, amit utálunk a párunkban. :DDDD Jaj ezen olyan jót röhögtem.


Amúgy meg jól értem én is, hogy 10 év alatt még csak össze sem költöztetek, semmi nem történt??

Talán ez sem véletlen, nem?


Hasonló sztereotípiával élve mint az előttem lévő, ha már találgatunk, lehet csak megunta a langyos fosht... A 19 éves srác most csak egy eszköz, hogy végre kilépjen ebből a pocsolyából.. A te problémád elsődlegesen nem a fiú, hanem az, hogy eddig hagytátok fajulni a dolgokat ( talán évek óta..)


Nem prédikálok, mi is kerültünk a párommal ilyen helyzetben. A harmadik megjelenése csak a szemünket nyitja fel. Valami hiányzik bizony, és ha még nincs késő, azon kell dolgozni. (HA pedig már vége van, akkor fel kell fogni és tovább kell majd lépni)

2019. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább válni nem kell.
2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ugyanaz jutott eszembe mint az első válaszolónak. Ez ugrott be és kész. Hogy 10 év után, 29 és 35 évesen barátnő megnevezés. Se élettársam, se menyasszonyom, se feleségem. Lehet hogy erre várt, és most megunta, elege lett.
2019. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már régen arra a bizonyos szintre kellett volna lépni. Minden nő, aki 10 évig benne marad egy kapcsolatban, erre vágyik, csak sokkal előbb. No meg aztán adott esetben 1-2 gyerekkel nem kockáztatna egy 19 évessel, sőt az is lehet, hogy otthon lenne gyesen (vagy most hogy hívják) és nem is ismerné őt.
2019. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

“Naná, semmi más nincs az ég világon, csak ez a 2, amit utálunk a párunkban. ”


Rosszul írtam ezzel lehet igazán megbántani egy nőt, meg ha lekövétezed.

2019. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!