Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lesz a kapcsolatunknak? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz a kapcsolatunknak? N

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel nem tudom eldönteni hogy most mi is van köztünk, vagy szakítani fog-e velem

Nálam jó 15evvel idősebb de ez egyatalan nem gond, ellenkezoleg örülök hogy idősebb és komoly, normális es helyen van az értékrendje.

8x találkoztunk első perctől működik a kémia meg minden

6 találkozó után 7en (első találkozó után 1 hónappal) fekudtem le vele és azóta akkor együtt voltunk és a következő talalkozasnal is és azóta messengeren már nem is beszélünk annyit, máskor mindig irt keveset is de irt..

Az együttlét jó volt szerinte is és nagyon vonzónak tart minden hogy és jó a kommunikáció, kémia..

Azt tudni kell hogy 3x is mondta hogy hideg vagyok hozza mert amikor nála voltunk a kanapen nem ugrottam rá és nem követem mindenhova a házban:D stb és hetente 1x találkozunk/találkoztunk de mostmár kimaradt 1 találkozó

Szóval ha találkozok vele a héten igen rakerdezek de meg az együttlét előtt is rákérdeztem hogy mik is vagyunk mi és mondta hogy kialakul majd meg csinálunk közös programokat..

Általában enni megyünk el meg kávézni, mozi és az utolsó kettő nála volt de a következő találkozón megyünk valahova de biztos nem fogok vele lefeküdni

A lényeg hogy hiányzik hogy mégis hetente 1x találkozunk mert 30kmre lakunk egymástól meg ő magas pozícióban dolgozik és én se nahyon erek rá hétköznap meg edzes stb

Valaki tudna tanácsolni valamit?

Mondjuk persze teljesen más így leírva meg ami igazából van és nézőpont kérdése 😄 egyébként egy uriember csak én tudni szeretném hol is vagyunk/leszunk



2019. jan. 28. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy te?
2019. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha még nem vagy 20, akkor igen - vége lesz!
2019. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2019. jan. 28. 11:31
 4/22 A kérdező kommentje:
Bár nemtudom ez mennyire változtat a tényen
2019. jan. 28. 11:32
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván nem 25éves vagy, mert akkor nem a tini párkapcsolatkba írtál volna.:DD

De az írásodból is süt az "értelem".


A csávónak te csak szexkellék vagy, ingyen punci semmi több! Már az első mondat

elolvasása után lehet tudni.

Mivel tinédzser vagy, ő nagy eséllyel pedofil is.

Ebből nem lesz se kacsolat, se szerelem, se házasság. Sőt, valszeg Ő neki van családja. Valószínűleg nem az otthonába vitt, csak egy bérelt lakásba...

Szörnyű, hogy így

elfajultál ilyen fiatalon!


Beszélgess el anyukáddal a szerelemről és a szexről, mielőtt kur.va lesz belőled.

A csávót megfelejtsd el.

2019. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Laza kapcsolatot akar, szexet.

Megkapott, már nem vagy annyira érdekes, ezért nem keres annyit.

Vagy van neki több is, és most mással foglalkozik többet.

Teljesen ismerős, átlátszó ez a típus, ahogy leírtad :D

Szóval ne számíts komoly kapcsolatra, nem ő lesz életed szerelme, a férjed, gyerekeid apja.

Ne képzelj bele többet, mint amennyi, akármennyire is szeretnéd, mert nagyot fogsz koppanni és nagyon fog fájni.

2019. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatba írtam mert nem volt felnőtt párkapcsolat opció 😁
2019. jan. 28. 12:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lett volna?
2019. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Ne reménykedj! Ezt jóindulatból írom és nem bántásból!

Bizony Te nem vagy 25 éves, mert egy kamasz kislány szintjén írsz magatokról-kapcsolatotokról. Sajnálom és többet ne add magad oda neki!

2019. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De ebben hol a kapcsolat? :D
2019. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!