Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá, ha szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá, ha szünetet kért?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk még csak együtt, de mivel mind a ketten makacsak vagyunk, ezért rengeteget veszekedtünk kb január első hetétől. Egy ideig bírható volt, mrg aprók ezek, de aztán a sértettség és a szálka akkora lett, hogy egészen abszurd dolgokon kiakadtunk a másikra, túlreagáltunk helyzeteket stb.

Végül szünetet kért, higy neki, most "egy kicsit ki kell engednie" és "most adjak neki egy kis időt"

Ez már 1 hete megy, de csak két napja szakítottunk meg minden kapcsolatot, mire elfogadtam, higy hajthatatlan azzal kapcsolatban, hogy találkozzunk és beszéljük meg.

Nem tudom, meit jelent a szünet, mennyi időt kell a másikra várni. Hogy ez egy álcázott szakítás volt vagy tényleg egyedül akar lenni egy kicsit és nem beszélgetni ( ennek nem értem az okát, de hát mindegy most ez kb.).

Korábban volt már olyan, hogy én haragudtam meg rá és megkérdezte, hogy akkor addig ne beszéljünk? Fura is volt, hogy nem meg akarta beszélni, hanem időt adni nekem, hogy túltegyem magam a problémán...

Na mindegy. Szerintetek meddig érdemes várni valakire? Mennyi idő után irnátok esetleg neki, hohy akkor mizu? Vagy csak hagynátok menni ha x idő után nem jelenik meg? És az mennyi idő?

23/l 26/f



2019. jan. 28. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%

Ha te a lány vagy 1 hetet.

Ha a kan vagy, MOST menj csajozni, mert ezt buktad!

2019. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szünet szakitás 90% ban csak a gyáva fél hárit..
2019. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap után ilyen nagy bajok vannak akkor én nem erőltetnem ezt a kapcsolatot.De ha mindenképpen szeretnél vele beszélni adj neki 1-2 hetet hátha magától jelentkezik,ha nem akkor szerintem ne is keresd mert ,, szakított" veled.
2019. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy héten belül még keres, megkérdezném mi van vele, azon túl nem érdekelne. Szüneteljen az anyjánál.

32/f

2019. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja haha. Én vagyok a lány. De ebben a felállásban nekem miért van 1 hét várakozási időm, fordítva miért nem?
2019. jan. 28. 22:40
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után már ilyen problémák vannak? Ne kínlódj szünettel, hanem szakíts, ha már ő nem mer. Ennek így semmi értelme.
2019. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%

#5. Mert te akkor fekszel be bárki alá, mikor csak kedved szottyan, egy hapsinál ettől kevésbé kell tartani átlagban.

32/f

2019. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#7: 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Na mindegy, szval várjak egy hetet aztán írjak neki vagy várjam meg míg ő ir vagy nem?

2019. jan. 28. 22:53
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
32F a tipikus pasi ők bárkivel dughatnak,bárkit megcsalhatnak,de a nő legyen szüz és türje el a megcsalást is..
2019. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap után már a szünetnél tartotok az nem valami jó jel.
2019. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!