Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet után újrakezdenéd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után újrakezdenéd a kapcsolatot, ha a párod akarta a szünetet, ő lépett le?

Figyelt kérdés

Azzal indokolta, hogy túl sok volt a vita, mert próbáltad volna megértetni vele, hogy több törődésre lenne szükséged, amit ő indokolatlannak érzett.

Ha egy hét múlva rád írna, mit reagálnál?


2018. dec. 14. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,minek hogy utána megint szünet legyen ha talál jobbat aztán ha az se jo jön megint hozzám,ingyen luk soha nem leszek..
2018. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha megbeszéltük szünetnek, melyet arra fordít, hogy gondolkodhasson/rendezhesse magában nyugodtan és erre is használta fel ténylegesen, akkor lehet róla szó, miután megbeszéltük a továbbiakat. Ha bulika, pasika, szabika, de mégiscsak kell egy biztos pont is, akkor köszönettel, de visszautasítom a lehetőséget.

32/f

2018. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szüneteljünk csak az idők végezetéig ha már ennyire akarta.
2018. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem,mert zavarna az hogy mással szexelt esetleg a “szünet “ alatt

N24

2018. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem volt megbeszélve, ő így döntött egy írásos vita hevében, ami nagyon felidegesítette. Velem csak közölte, majd kikapcsolta a telefonját, hogy ne tudjam elérni sem. Utána pár nappal bocsánatot kért, és családi gondjai lettek (szóval nem bulizott, és nem volt más kaland sem, és némiképp érthető is, hogy miért tűnt el). De mégis milyen megoldás ez, hogy ha én kevésnek érzek valamit, és szólok érte, akkor ő bedühödik, és lelép? Az én nézőpontomból ez végtelenül önző hozzáállás, és gyerekes viselkedés, miközben már nem tini. De az ő nézőpontjából állítólag nagyon frusztráló, hogy bár nagyon szeret, én ezt kevésnek érzem, és elvárásokat támasztok elé.

Most akkor ki látja jól?

2018. dec. 14. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt megbeszélve, ő így döntött egy írásos vita hevében, ami nagyon felidegesítette. Velem csak közölte, majd kikapcsolta a telefonját, hogy ne tudjam elérni sem..

Na innentől nálam nem szüni van hanem kuka.. Nem tisztel téged a csávó az fix..

2018. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla játszma.
2018. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ezt hogy érted?
2018. dec. 14. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is játszma. "Büntetett" a szünettel, hogy a továbbiakban ne is jusson eszedbe b...ogatni ilyenekkel.

Ha valami valakinek nem megfelelő, azt meg kell beszèlni. Ha nem èrt veled egyet, nem èrti mièrt èrzed úgy, akkor azt. De ez a viselkedès nem elfogadható szerintem. Èn a helyedben már nem nagyon foglalkoznèk vele.

2018. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt ,több figyelmet szeretetet szerettem volna tőle(a minimumot alig ugrotta meg) megbeszéltük,megértette.Szünetet kért aztán kidobott.

Ha arra használja fel a szünetet ,hogy gondolkozzon és magába nézzen hasznos lehet.

2018. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!