Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől marad szívesen egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől marad szívesen egy pasi másnap is?

Figyelt kérdés

Szinte minden kapcsolatom ugy indul, ha először alszom a sráccal, másnap felkelés utân màr mehetnékjük van, vagy vinnének haza, toporognak, feszültek es igyekeznek udvariasan kedvesen lelépni.

Ahogy telik az idő, ugy vagy egyre többet vannak velem es mélyül a kapcsolat, vagy nem lesz belőle semmi.


Olyan rosszul esik, ahogy reggel be vannak sozva, miközben nem kell rohanniuk nagyon sehova, pl hétvége van, stb


2019. jan. 29. 07:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Palacsinta meg narancslé,
2019. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Sz.pással ébreszd, utána nem lesz mehetnékje.
2019. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Jó a kérdés és egyben elgondolkodtatott. (Nem az itt szokásos elpoénkodó vagy ellenségképkereső válasz következik).


Ugyan már 46 vagyok, túl egy hosszú kapcsolaton,mazóta meg csak rövidebbeken, de a kérdést olvasva magamra is ismertem.


Csak a magam nevében nyilatkozhatom. Bennem semmiféle cinikus vagy rosszmájú indíték nem szokott lenni, egyszerűen csak szeretem meghúzni a határokat, ha úgy terveztem, hogy mondjuk reggelig amradok, akkor valóban kissé terhes és kényelmetlen a marasztalás. Nálam talán az az ok, hogy életem első barátnője, még 18-19 éves srác koromban rettentően erőszakos volt és nagyon kellemetlen helyzetbe hozott. Ekkor 1990-91 körül volt, tehát se mobil, sem internet, semmi. Frissjogsis fiatal srác voltam. Szülők pénteken felutaztak a vidéki nyaralóba ahol vezetékes telefon sem volt. A lány nálam aludt, a család tudtával és úgy volt, hogy szombat délelőtt autóval egyedül felmegyek, tehát a lány is csak reggelig marad. Hát nem. Elkezdett manipulálni, győzködni, hogy tovább maradjunk együtt, anyámék rémeket láttak,mnekem meg baromi szar volt,mvégül nagyon késő délután értem fel.

Tehát nálam pl egy ilyen nagyon rossz, fiatalkori tapasztalat teszi, hogy meghúzom a határokat, de előre. Tehát nem vagyok bunkó,mhogy azt ígérem, hogy maradok egész 7vgn aztán reggel meg fészkelődöm. Hanem előre megbeszélem. Namost nem tudom én sem tolerálni az ilyen ügyeskedős, győzködős huzavonázásokat. Nekem ez a tisztelet hiányát jelenti.

Illetve van egy olyan is, ez afféle férfi 'marhaság', hogy a szellemi autonómia és a nehezen elköteleződés is ebbe az irányba billenti a mérleget.

2019. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Majd az marad, aki nem csak dugni akart pl...
2019. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert nincs is lelki kötelék, de ti már lefekszetek egymással. Ha kötődne hozzád, szeretne, akkor szeretné veled tölteni az idejét is. Így viszont nem kötöd le, max egy dugás erejéig. Egy jó kapcsolatban nem csak szeretők vagytok, hanem legjobb barátok is. Több közös programot kéne szervezni, amikor nem dugás van, hanem bármi más, amit mindketten élveztek.
2019. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Fura ezt olvasni, mert legtöbbször a nők szoktak kidobni, mondván más dolguk van és már előre megtervezték a napjukat. Nagyon ritka, hogy egy friss kapcsolatban marasztaltak volna, 1 kezemen meg tudom számolni hány nő csinált reggelit, max 1 kávé vagy tea ami még belefér.

Aki hozzám jött azzal pozitívabb tapasztalataim voltak, ott ők próbáltak alkalmazkodni, de ott az volt természetes hogy házigazdagént nekem illet velük többet foglalkoznom.

2019. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Kik voltak azok a hatökrök, akik 3-ast lepontozták????


Függetlenül a teljesen hasznavehetetlen pontozási eredményektől, ő írta le a valóban fontos dolgokat. Talán nem véletlen, hogy ő férfi, míg a többi válaszoló érzésem szerint nő.

És ugyebár arra, hogy egy férfi miért viselkedik így vagy úgy, arra inkább egy másik férfi tud pontos választ adni, nem egy nő.


Egyébként (férfi logikával) teljesen érthető, hogy első alkalommal az ember hamarabb hazamenne. Aztán később már inkább veled töltené az egész hétvégét, de akkor előre megbeszéli ezt.

Szerintem pl. kifejezetten udvariatlan dolog ebédre ott maradni, ha előre nem volt ez megbeszélve. Márpedig egy ebédet meg is kell főzni, tehát logikus, hogy ha elmegyek, utána a nőnek még minimum 1-2 óra munkája lesz, mire asztalhoz ülhet, de lehet, hogy még be is kell vásárolnia. Mivel nem akarom felborítani azt a napját (no meg a magamét sem), ezért én is normális időben el akarnék menni onnan.

2019. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezért érdemes olyannal ágyba bújni aki már(!) szeret (de minimum oda van érted) téged és másnap reggel is Örömmel néz a szemedbe, aki állandóan veled akarna lenni akkor is amikor nem vagytok együtt. Na! egy ilyen pasi mellett ezerszer milliószor jobb felébredni. Ha csak egyszer is megtapasztalod, többé már nem akarsz felszínes kapcsolatot. Ahogy ez velem is így volt. ;) <3
2019. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki fél az intimitástól, mert az az indivídum feloldódásával, halálával jár.

Ezért amikor közel kerültetek egymáshoz, menekülőre fogja.

Te is ezt csinálod, csak Te úgy éred el, hogy olyan férfiakat választasz, akik eliszkolnak.:)

2019. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit gyakorlatiasabb választ adok. Reggelente szoktam (szerintem sokan mások is) a nagydolgot végezni a wc-n, és valahogy nem tudnám egy alakulóban lévő kapcsolatnál (vagy egyéjszakásnál) reggel elengedni magam eléggé hozzá.

Lehet ki fogsz nevetni de tényleg volt már amikor ezért húztam el reggel, pedig lett volna még kedvem beszélgetni meg egyebek khm...

F

2019. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!