Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől marad szívesen egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől marad szívesen egy pasi másnap is?

Figyelt kérdés

Szinte minden kapcsolatom ugy indul, ha először alszom a sráccal, másnap felkelés utân màr mehetnékjük van, vagy vinnének haza, toporognak, feszültek es igyekeznek udvariasan kedvesen lelépni.

Ahogy telik az idő, ugy vagy egyre többet vannak velem es mélyül a kapcsolat, vagy nem lesz belőle semmi.


Olyan rosszul esik, ahogy reggel be vannak sozva, miközben nem kell rohanniuk nagyon sehova, pl hétvége van, stb


2019. jan. 29. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásnál miért maradna? Kapcsolatban meg fura, ha egyből elrohan, mert akkor meg nem nagyon vesz komolyan.
2019. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Es a válasz?

Mit tehetnék azert hogy most az uj kapcsolatomban ne kapjam ezt reggel?


Várna hétvégére. De igy nem is tudom átmenjek e egyáltalán. Nekem ez igy borzaszto.

2019. jan. 29. 21:02
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Rommápontozott 3as vagyok, még tudtok méglejjebb pontozni, hogy kielégüljetek.


Kedves kérdező! (Bízom benne, hogy te nem tartozol a rommápontozók közé)

Mivel érd el a célodat? Egyenes tiszta őszinte kommunikációval. Beszéljétek meg, hogy meddig élvezitek egymás társaságát. Vagy másik tipp: következő napra közös progi, így nem érdemes lekoccolnia. Harmadik tipp: akkor feküdj le valakivel, ha már van is köztetek valami kapcsolat és nemmcsak élménykufircot akartok.

2019. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De most te kapcsolatban vagy valakivel, akihez átmész, este szexeltek és reggel kb. kidob? Mert ez tényleg nem kapcsolat.

Úgy lehet elkerülni, hogy komoly kapcsolatban vagytok az illetővel, ami nem csak a szexről szól.

Mióta vagytok együtt és hány évesek?

2019. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nemrég ota vagyunk együtt.

Neten ismertem meg, komoly kapcsolatot akar, már tul vagyunk pár üditős randin, tetszúnk egymásnak, minden jo, vásárolgatott is nekem, jönne segiteni hozzám ffi munkálatokban, mindenre nyitott velem, csak epp tőlem várja az ötleteket, elmehetunk barhová ha akarom, de nincsenek ötleteim.

Nem állok ugy anyagilag hogy pl felesben mozzizak vele, meghivatni meg nem akarom magam, es filmezni pl nála is tudunk.

Nem merek olyanokat mondani neki amiből koltség lesz. Pl uszás, szauna, mozik, étterem, utazgatások, planetárium, sport, wellness, stb

Ujabban kitaláltam már kinomban a sakkot is, majd jatszunk nàla. Magamhoz még nem hozom fel.


Főzőcskézni nem akarok vele nála, pedig ezt már mintha felvetette volna. Nekem az nem jo progi. De nálam a felujitas sem. Mert az meg plane olyan mintha szexert cserebe átjonne hozzam dolgozni.


Azt mondta szivesen van velem, mindenre nyitott, tervez is velem maradni, stb. Csak épp nem hiv sehova, azt várja en mondjam meg mit szeretnék es ugrik azonnal.


Ezért is vállaltam be vele a szexet, hátha segit hogy kezdjenek leomlani a falak es kicsit közelebb kerülni egymáshoz.

Egyszerű életet él, dolgozik es este vagy tv, vagy plusz maszek melo, vállalkozásban rafináltkodik a társával, illetve mindenből pénzt csinál, kocsikkal is üzletel külföldre, stb.

Igazábol a melo es a pénz csak az élete, megvan mindene, megis üres igy a ház, azt mondta én vagyok csak a szín benne


Eddig ez van köztünk

Nincs elvakult szerelem ugyan, inkább komolyabb esszerűbb dolgok. Társ, csaladalapitas a cél, beszeltunk közös ingatlanrol is már, hogy megvesszuk, ő átépiti es eladjuk jo kis haszonnal, stb.


Csak ez a reggeli feszkozása nekem ijesztő, hogy mintha az egészet keresztülhuzná. Lehet hogy reggel fel orat ulne a wc n es csak az a baj, de akkor mégis hogy jutunk el összeköltözesig, vagy csupán egy mélyebb es nem ilyen felületes kapcsolatig?

2019. jan. 30. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!