Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint gyerekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint gyerekes, hogy emiatt kiakadok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy női munkatársa, aki láthatólag oda meg vissza van a páromért. A párom szerint hülyeség, bár ő sose veszi észre az ilyet, max akkor tűnne fel neki, ha konkrétan felajánljaná, hogy jöjjenek össze.

Voltak 1 céges bulin és a csaj kitett vele egy közös képet profilképnek facebookra. Azt mondanám, hogy egy kép még oké, na de profilképnek? Hogy azt lássa mindenki más? Ő az én párom! Nagyon mérges lettem, a páromra is haragszok, szerinte hülye vagyok, hogy a netes dolgokból csinálok ekkora ügyet. Mondta, hogy őt nem érdekli a lány, de akkor miért nem kéri meg, hogy cserélje vissza a profilképét? Ez nekem undorító, főleg a lánytól!

Mellesleg a csaj még csak 19 éves, a párom 28, én 25. Nem is tudom mit akar tőle, de irritál nagyon!


2019. jan. 29. 14:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsi sok a szóismétlés, de csak írtam ami eszembe jutott
2019. jan. 29. 14:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Haha, már majdnem megijedtem, hogy a saját sztorimat fogom olvasni, de ez sem piskóta :D


Együtt tudok veled érezni, Kérdező! Nekem is ugyanez a problémám, de az én esetemben a csaj még ilyen határt nem lépett át. Teljesen megértem, hogy kiakadtál ezen. Nekem sem tetszene. A párod nagyon sűdő ha ezt már tényleg nem veszi komolyan. Valahogy beszélj vele, hogy számára fordított helyzetben hogy tetszene, ha olyan pasi, akire ő neheztel, kitenne ilyen profilképet. Nyilván ő is "boldog" lenne.

2019. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

"Szerinte hülye vagyok, hogy a netes dolgokból csinálok ekkora ügyet."

Igaza van. Te meg állítom minden nap betegesen nézegeted a vetélytárs idővonalát és őrlöd magad. Érdemes?

2019. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben felveszi a párod a kapcsolatot a fa$búkkal, hogy ellenzi a róla készült fotó megjelenítését.
2019. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Igen, hülye vagy.


Mi egészen pontosan a problémád? Miért baj az, hogy valaki teper a párod után?


A párodban nem bízol, nem nézed ki belőle, hogy hűséges marad?

Magadban nem bízol, nem tartod elég értékesnek magadat ahhoz, hogy a párod melletted maradjon?

A kapcsolatotokban nem bízol, attól félsz, hogy a párod az egészet azonnal eldobja az első útjába kerülő kis libáért?


A párod ad bármi okot a féltékenységre? Nem. Akkor nincs miért vergődnöd. A fosbook miatt főképp nem. Aki az alapján ítél, az eleve nem számít. No para.

2019. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Azért én ennek nem kerítenek túl nagy felhajtást, mert az a lány olyan képet tölt fel amilyet csak akar, erre te nem lehetsz hatással.

Ami a párodat illeti megkérheti a lányt, hogy ne használja a fotót, de ezzel meg is sérti a másik felet. Ha egyszer belement abba, hogy közösen lefotózzák őket és ezt nyíltan vállalta, akkor nem tehet kifogást ha a másik fél ezt felvállalja.

2019. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Te jobbnak látod azt a 19 évest, mint magadat.
2019. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem nézegetem egész nap a facebookot, de ha egyszer megjelöli rajta, nyilván az én kezdőoldalamra is kidobja, hisz a párom ugyan csak az ismerősöm.

Az dühít, hogy őt nem érdekli. Mintha tetszene neki, hogy kint az a kép. Ellentétes esetben én biztos szólnék a pasinak..

Azt mondta, hogy ő nemfog, mert majd fújni fog rá a csaj a melóhelyen. Most komolyan be van sz@rva egy kis pin@tol?

2019. jan. 29. 15:01
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Én se örülnék,ha profilképén ez virítana.Bár hehe nincs facebookom,szóval nem is tudnám ilyenekn idegesíteni magam.Meg azzal kezdted a párod egyáltalán nem érdeklôdik a lány iránt.Szerintem ne csinálj belőle ekkora katasztrófa ügyet.Emiatt aztán kár egymással veszekedni.
2019. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Az en exem is ilyen volt... Nem veletlenul ex
2019. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!