Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség, hogy kiakadok azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, hogy kiakadok azon, hogy a barátnőm kérésem ellenére, az exével javítattja az autóját?

Figyelt kérdés
Pusztán anyagi előnyökre hivatkozik.

2018. aug. 10. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
És természetbe fizetett?
2018. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha kifizeted neki a kulonbseget, akkor nem.
2018. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Felajánlottam Neki, hogy kifizetem...pláne,hogy nekem is van ismerősöm.
2018. aug. 10. 23:48
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Persze az ex már tudja mitöl indul be az az "Autò" avagy hova dugja a kulcsot 😃
2018. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na az eddigi kommentek alapján jogosan akadok ki.
2018. aug. 11. 00:01
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Igen, hallgass csak rájuk.

Se csajuk, se semmi.

Nekem is van olyan exem, akivel a kapcsolat barátsággá szelidült.

De kapaszkodj! Az élettársam havonta jár az exbarátnőjéhez!

Fodrász.

Sőt én is hozzá járok, mert tényleg ügyes.

2018. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Vigye csak az exéhezz... Ajáld fel neki hogy majd te elviszed oda a kocsit... Ha nagyon ö akarja vinni akkor csak az exe miatt visszi oda nem a pénz miatt... Ha simán bele egyezik akkor meg nem az exe miatt akarja odavinni a kocsit
2018. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

az ilyesmi tőled függ,hogy hogyan adod elő.

mert velem is volt olyan,hogy mondta az akkori barátnőm,hogy az exe tud olcsóbban ezt azt.

mondtam hogy persze oké...

meg akartam nézni,azt akartam,hogy lássa a srác,hogy itt vagyok én a magas a jóképű,a kigyúrt,a domináns,és hogy nincsen esélye egy ilyen ellen.

a verseny,vagy bárminemű rivalizálás már ott eldőlt amikor meglátott.

gond akkor van,ha nálatok mondjuk fordított a felállás hehe.

mert én is általában kúrogattam az exeimet egy darabig,hiába volt már palijuk,vagy mentek férjhez.

2018. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

Vannak olyan kapcsolatok ahol ez elfogadott. De teny es valo. Ahol ket fel tenyleg szereti egymast, szerelemmel....ott ez teljesen kizarja egymast. Ha az egyik, nem veszi a lapot, hogy “huha, lehet, hogy rosszul esik neki az, hogy az exemmel csinaltatom az autot?” Nah. Ha valakinek nem esik le ez, ott problemak vannak a kapcsolatban.

Vagy az egyik fel motottebb, zartabb, a masik nyiltabb, lazabb. Ezeket erdemes figyelembe venni meg azelott, hogy osszejonnenek a felek.

Jomagam, ezert kerdezem meg ismerkedeskor, hogy “mi a helyzet az exekkel?” nekem ez fontos kriterium, amibol alabb nem adok.

A masik, ami igaz kicsit fantaziadusabb, hogy nem is autot javitjabmajd az ex...na, de ez mar tenyleg egy kicsit meredek.

2018. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A francnak van kedve találkozni az exxel. És minek vinném hozzá, ha van ismerősöm. Képek alapján egy szinten vagyunk. Csak neki még több pénze van mivel idősebb.
2018. aug. 11. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!