Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes szerintetek is vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes szerintetek is vagy én is hibás lennék? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés
Gyerekes szerintetek is vagy én is hibás lennék? Ma 2,5 órát töltöttem el úgy a kislányommal vásárlással, hogy ezt a páromnak nem “jelentettem” be ezért most szerintem leckéztet és délután 3 óra óta nem keres. Úgy gondolom hogy mert vásároltam és erről nem szóltam de miután végeztem egyből hívtam ez csak nem ekkora probléma?! 2,5 ora könyörgöm! Vagy rosszul látom?
2018. okt. 3. 19:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

És nektek van közös kislányotok??

Úr isten....

Ezaz egész családi idill nem normális.

2018. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A kislányom nem tőle van, de ez nem érdekes most itt
2018. okt. 3. 19:31
 3/32 anonim ***** válasza:

Szóba se került az egész csak nem keres mióta mondtad neki, hogy itt és itt voltál?

32/f

2018. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

De, mikor hívtam hazafelé, kiabált velem, hogy szólhattam volna mert ő várta hogy hívjam és hogy tudni akarja hogy merre járok órákig...

Mikor kiabált én kinyomtam a telefont, velem ne kiabáljon. Utána még írtunk pár üzenetet, leírtam, hogy 2 óra neem a világ és nem hiszem hogy ha boltba megyek arról be kellene számoljak.

2018. okt. 3. 19:38
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha máskor tudtok írkálni miért nem írtál neki. Nem bìzik benned.
2018. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Bolondok vagytok.
2018. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
:-) köszi
2018. okt. 3. 19:47
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ő az aki éretlennek tűnik.

Mintha nem fogná fel agyilag, hogy van egy kislányod, egy gyermeked, akit nem passzolhatsz csak úgy le.

2018. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is az!

Persze, írhattam volna, de nem gondolom, hogy ez a kimaradt 2,5 óra akkor baj lenne...

2018. okt. 3. 19:49
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Az ilyen emberekben nincs felelősségtudat, valószínűleg még soha nem is kellett gondoskodniuk senkiről sem.

ő kb úgy kezel téged mint bármelyik fiatal egyedülálló lányt aki gyermektelen.


Ez is egy szempont ez is probléma lehet, ha valaki egy gyermekes nővel jön össze, van akinek nem okoz problémát a gyerek, de van, hogy olyan szinten nem okoz gondot, hogy nem is érdekli mintha ott sem lenne. Ilyen gondok is szoktak lenni.


Erről el kéne beszélgetnetek, vajon képes e változni vagy sem. ÉS , hogy erre te mennyi időt áldozol az a te dolgod.

2018. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!