Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vesztes típús vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vesztes típús vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nemrég szakított velem és utoljára még egyet belém is rúgott


Azt mondta,hogy vesztes alak vagyok és az is maradok.

Eleinte nem foglalkoztam vele,de aztán belegondoltam és lehet,hogy van benne valami.


Nemrég múltam harminc,az egyetemet sose fejeztem be, kétszer kezdtem el és mind a kétszer ott is hagytam.


Szabadidőmben szeretek írogatni(regényeket) de egyiket se tudtam még befejezni.


Jogosítványom van,de autóra nincs pénzem,bérlek egy lakást,de az anyagi körülményeim alapján kb.40 év múlva tudnám megvásárolni azt.


Örülök,ha kijövök hónap végén a fizumból.Legtöbbször az anyagiakon vesztünk össze a párommal.



2019. jan. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól van,most idejöttél szapulni magad?Az nem barátnő,aki azt akivel együtt volt ilyen aljas dumával képes dobni.Van ennek egy diszkrétebb módja.Nyugi Ő se áll nálad sokkal magasabb szinten.
2019. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:
68%

Szerintem a gimit sem jartad ki, oda is hianyzik vagy 40 ev.


42F

2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vesztes hanem neked ennyire van igenyed. Ez nem ugyanaz.
2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Legtöbbször az anyagiakon vesztünk össze a párommal.

Jaja de a nőket nem a pénz érdekli.. :P

2019. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!