Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hazudik ilyenekben a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudik ilyenekben a parom?

Figyelt kérdés
3,5 eve vagyunk egyutt, 1,5 eve lakunk alberletben. Mind a ketten dolgozunk es eddig minden rendben volt. Altalaban az anyja szarkavarasai miatt voltak neha vitaink de azon kivul semmi es mar egy ideje semmi veszekedes nem volt. Segitjuk es tamogatjuk egymast. O most csinalja a jogsit es kerdeztem hogy beszelt e mar az oktatojaval aki tudja vinni vizsgazni, mert mar csak a vizsga van hatra. Erre azt mondta persze beszelt de mindig kitalal valamit hogy majd egy honap mulka kell ujra felkeresni, eltelt az egy honap es most meg kifogasol hogy miert nem hivja fel. Nyilvanvaloan hazudozik es ezt mondtam is neki, ne nezzen hulyenek mert tudom hogy hazudozik. Es ez egy eleg kicsi dolog miert nem lehetmegmondani az igazat miert kell egy ilyen apro dolgot elhallgatni hogy nem bszelt meg vele, mert magyaran ba$zott ra. Nemsokara kifut az idobol ezert mondtam neki hogy hivja. Alapbol igazat mond mindig es nem szokott titkolozni, nagyobb dolgokat is elmond oszinten. Nem ertem. Ot hiaba kerdezem kiter es elmegy vagy kifogasol. Emiatt ment ma a cirkusz mert leszarja,de megis mindig hallgatom tole hogy mennyire vagyik a jogsira es hogy milyen autot szeretne venni.(a penz mar el van teve az autora amit kinezett) tanacsok?

2019. jan. 30. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha anyja egy szarkavaró, akkor emiatt lett hazudozó. Ha valami kötelességről lett számonkérve, gondolom mindig azt mondta amit a másik (ez esetben az anyja, most te) hallani akart. Meg nem akart ezzel foglalkozni, nem akarta azt hallani, hogy de kéne..stb.

Ez egy berögződés. Beszélj vele erről, nyugtasd meg, hogy nem harapod le a fejét ha bevallja hogy lusta disznó. :P

2019. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, sz én pasim ugyanez, de már regóta együtt vagyunk. Minden hivatalos dolgot, időpontegyeztetést, dokumentumok elküldéset, valakinek a felhívását szinte én csinálom. Autóbiztosítást meg adóbevallást ő , de azt is csak azért, mert interneten meg lehet 2 perc alatt csinálni. Én kezébenyomnám a telót, hogy na most akkor hívd fel.
2019. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom nagyon elege van belőle,hogy mindenki elszámoltatni akarja.Az anyja is cseszegeti,kikérdezi,tanâcsol,beleszól,Te is.Folyton kérdezgeted,emlékezteted dolgokra,és egyszerűbb azt mondani,hogy igen,mint aztân a kiselődásod hallgatni.Az anyjától joobban eltűri a rokoni szâlak miatt.Biztos,hogy nem a jogsi az egyetlen eset,bármilyen dologgal kacsolatban ezt csinálod.(pl.megnézted már ezt meg ezt a neten)Bőven elég az anyjâtól ezt elviselni.Unja,és hazudik.
2019. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es nem lusta mert barmit megcsinal es barmit elintez de ez az egy neki egy nagy fennakadas, oktatot valtott mert az elso egy goreny volt de ezzel meg nem kepes beszelni barmit mondok neki. Nem hinnem hogy az anyjara hasonlitana, mert kulonbozoek es nem is irtam le miben kavarta az anyja a szart, ez alapjan ne itelj mert most nem az anyja a tema.

Es mint mondtam mar lett beszelve vele es nem vergodve.


2-es az en parom barmit megcsinal kiveve ezt az egyet, olyan mintha felne vagy nemtudom, elottem meg tagadja es hazudozik.

2019. jan. 30. 10:19
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as honnan vetted azt hogy az anyja vagy en elszamoltatnank vagy hogy az anyja beleszol a dolgokba illetve szamon keri? Mar miert kerne szamon? Mindenki leragadt az anyjanal, pedig ilyenrol szo nincs hogy ezt unna. Annyit irtam hogy regen az anyja miatt neha veszekedtunk mert kavarta a szart, egy szoval nem mondtam miben kavarta es nyilvan azota megoldodott a helyzet de mint irtam nem ez a lenyeg.

Es szerintem jobban tudom hogy a kapcsolatunkban csak ez az egy dolog volt ami aggaszt es amit nem vallott be. Nem szokta elszamoltatni ahogyan o sem engem. Egyszeruen bosszant hogy fujja hogy ilyen auto kell meg olyan meg milyen jo lenne ide es oda elkocsikazni es milyen jo lenne ha lenne jogsija, erre megsem tesz semmit es megsem meri felhivni, nem merte nekem bevallani hogy nem mer beszelni vele es nem is ertem pedig mindent megbeszelunk.

2019. jan. 30. 10:28
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

"Es szerintem jobban tudom hogy a kapcsolatunkban csak ez az egy dolog volt ami aggaszt es amit nem vallott be. "


Ha ez így lenne, akkor őt kérdeznéd erről, nem pedig egy rakás idegent, akik nem ismerik se a pasit, se a helyzetet, se az igazat.

2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű abból ahogy írsz.Onnan vettem,észre se veszed magad.(3)
2019. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha kifut az időből, akkor kezdheti elölről, bukik egy csomót. Nem tudom mennyi ideje van még, de azért ha meg is kéri az oktató az időpontot, ott is sok idő lesz, mire kap, illetve ugye mi van, ha megbukik a forgalmin? Megértem, hogy ebben az esetben folyamatosan rágod a fülét, gondolom, hogy azért nélkülözött ezidő alatt, sok szabadidő és pénz ez. Próbáld megértetni vele, hogy felnőtt ember már, ha nem akar a semmiért kifizetni 200 ezret, akkor hívja fel határozzottan az oktatót. Egyébként meg lehet, hogy tényleg idegesíti, hogy folyton piszkálod. Ha halogatni akar halogasson, majd tanul a saját kárán.
2019. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy talán mégsem ismered olyan jól és azt az időt meg pénzt amit a jogsira kellett volna fordítania, nem arra szánta és most bajban van...
2019. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!